Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 15.02-19.02
HommikupuderPuderPuderPuderPuderPuder
KoolilõunaTatar, kurzeme -strooganov, kooilkava piim ja keefir, morssHernesupp, koolikava piim ja keefir, puuviliKartul, kalaguljašš, koolikava piim ja keefir, mahlajook .toorsalatTalupojasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, puuviliVärskekapsahautis, kartul, mahlajook. koolikava piim ja keefir
VastlakukkelSaiavorm piimaga