Toitlustamise nädal 14.10-18.10
HommikupuderRiisiOdrahelbeRukkihelbe8-viljahelbeKaerahelbe
KoolilõunaKeedetud makaron, frikadellikaste, toorsalat, koolikava piim ja keefir, malajookKartuli-oasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, puuvili leib, saiKartul, hautatud kana hapukoorekastmes, toorsalat, koolikava piim ja keefir, leib, sai, apelsinimahlVärskekapsa boršš, hapukoor, koolikava piim ja keefir, puuvili, leib, saiKartuli-hernepüree, ahjukala, hapukoorekaste, koolikava piim ja keefir, toorsalat, morss, leib, sai
Bubert, kissell,,Pariisivahukoor,, maisihelvestega