Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 14.09-18.09
Hommikupuder4- viljahelbepuderMannapuderNisuhelbepuderOdrahelbepuderRiisihelbepuder
KoolilõunaTatar, guljašš, toorsalat, morss, koolikava piim ja keefir, leibVärskekapsasupp, hapukoor, puuvili, koolikava piim ja keefir, leibKartul , lõhekaste, toorsalat, mahlajook, koolikava piim ja keefir, leibKanasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, puuvili, leibKartul, hakklihakaste, toorsalat, mahlajook,koolikava piim ja keefir, leib
Riisi- virsikuvahtKohupiim