Toitlustamise nädal 13.01-17.01
HommikupuderRukkihelbeHirsihelbeNeljaviljahelbeKaerahelbeMaisimanna
KoolilõunaPlov, toorsalat, piim, keefir, leib, mahlajookHapukapsaborš, hapukoor, puuvili, koolikava piim ja keefir, leib, saiKartul, kalaburger, külmkoorekaste, toorsalat, leib, sai, koolikavapiim ja kefir, mahlajook.Frikadellisupp, hapukoor, leib, sai, koolikava piim ja keefir.Kartul, kapsa-hakkliha hautis, leib, sai, mahlajook, koolkava piim ja keefir
Mannapuder marjakisselliga,,Pariisivahukoor,, maisihelbed