Toitlustamise nädal 11.11-15.11
HommikupuderKaerahelbe puder5- viljahelbeRukkihelbeMaisimannaRiisihelbe
KoolilõunaMakaroniroog, toorsalat, koolikava piim ja keefir, joogijogurt, leib, saiHapukapsasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, leib, sai, puuviliKartulipüree, kaste, grillvorst, koolikava piim ja keefir. leib, sai, toorsalat, apelsinimahlTalupojasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, leib, sai, puuviliKartul, egiptuse-azuu, marineeritud kurk, koolikava piim ja keefir, mahlajook
Marjakissell vahukooregaKaramellkissell moosiga