Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 11.10-15.10
HommikupuderPuderPuderPuderPuderPuder
KoolilõunaTatar, lihapallikaste, toorsalat, õunamahl, leibkartuli-oasupp, hapukoor, leibHautatud sealiha köögiviljaga, toorsalat, morssKülasupp, hapukoor, leib, puuviliKartulipüree, sardell, kaste, toorsalat, morss, leib
Karamellkissell moosigaKamavaht moosiga