Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 09.09-13.09
HommikupuderHirsihelbeKaera- riisihelbe8-viljahelbeNisuhelbeMannapuder
KoolilõunaKanarisoto, toorsalat, joogijogurt, piim, keefir, leib, saiPelmeenisupp, hapukoor, piim, keefir, leib, saiKartul, sealihakaste, toorsalat, piim, keefir, leib, saiHapukapsaboršš, hapukoor, leib, sai, piim, keefir, puuviliKartuli-porgandipüree, kodune pihv, hapukoore kaste, piim, keefir, leib, sai
Kamavaht moosigaSaiavorm piimaga