Toitlustamise nädal 09.03-13.03
Hommikupuder5- viljahelbeKaerahelbeMaisimanna4- viljahelbe8-viljahelbe
KoolilõunaRiis, sealiha-singikaste, toorsalat, mahlajook, koolikava piim ja keefirHakklihasupp, hapukoor, puuvili, koolikava piim ja keefirKartul, kalapala, külmkoorekaste, salat, morss, koolikava piim ja keefirVärskekapsasupp kanalihaga, hapukoor, leib, koolikava piim ja keefirKartuli-hernepüree, frikadellikaste, toorsalat, koolikava piim ja keefir, mahlajook
Bubert, marjakissellKama- halvaavaht