Toitlustamise nädal 08.04-12.04
HommikupuderKaerahelbeHirsihelbeRiisihelbeNisuhelbeOdrahelbe
KoolilõunaHakkliha - riisiroog. salat, apelsinimahl, kohuke, koolikava piim ja keefirKoorene lõhesupp pastaga, leib, sai, koolikava piim ja keefir, puuviliKartuli-bataadi püree, kanakaste köögiviljadega, leib, sai, koolikava piim ja keefir, mahlajookHapukapsaborš, hapukoor, leib, sai, koolikava piim ja keefir, puuviliKartul, kapsahautis, salat, koolikava piim ja keefir, morss
Mannavaht piimagaBubert mustsõstrakisselliga