Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 07.10-11.10
HommikupuderHirsihelbeOdrahelbeNisuhelbeMaisimanna5-viljahelbe
KoolilõunaKeedetud tatar, hakkliha -köögivilja kaste, marineeritud peet, koolikava piim ja keefir, mahlajook, leib Punane kalasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, leib, sai, puuviliKartuli-bataadipüree, kotlet , kaste, toorsalat, koolikava piim ja keefir, mahlajook, leib, saiHernesupp, koolikava piim ja keefir, leib, saiKaps-veiselihapada, toorsalat, koolikava piim ja keefir,
Kodujuustu, vaarikavahtÕunatarretis vaniljekreemiga