Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 07.09-11.09
HommikupuderHirsihelbepuderMannapuder8 -viljahelbepuderNisuhelbepuderMaisimannapuder
KoolilõunaKanarisoto, toorsalat, morss, koolikava piim ja keefirHapukapsaborš, hapukoor.koolikava piim ja keefir, leib, puuviliKartul. sealihakaste, toorsalat, morss, koolikava piim ja keefirFrikadellisupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, porgandKartuli-hernepüree, pihv, hapukoorekaste, toorsalat, koolikava piim ja keefir
Kamavaht moosigaPuuviljakissell vahukoorega