Toitlustamise nädal 06.05-10.05
HommikupuderMaisimannaOdrahelbeKaerahelbeRiisi8-viljahelbe
KoolilõunaPlov, toorsalat, koolikava piim ja keefir,mahlajook, leib, saiTalupojasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, leib, sai, puuviliSealiha- maksakaste,kartul, toorsalat, koolikava piim ja keefir, leib, sai, morssHakklihasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, leib, sai, puuviliBevstrooganov, kartul, koolikava piim ja keefir, apelsinimahl, leib sai, toorsalat
Kamavaht, moosigaKohupiimavorm marjakisselliga