Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 06.01-10.01
HommikupuderRiisihelbeSeitsmeviljahelbeMannaNeljaviljaKaerahelbe
KoolilõunaMakaronisalat, leib, sai, piim , keefir, morssLäätse-hakklihasupp, hapukoor, leib, sai, puuviliKartul, kalkuniguljašš, toorsalat, koolikava piim ja keefir, leib, sai, jogurtKalaseljanka, hapukoor,koolikava piim ja keefir, leib, sai, puuviliKartulipüree, vorstikaste, marineeritud peet, koolikava piim ja keefir, leib, sai, morss
Leivavaht piimagaKohupiimamaius