Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 05.10-09.10
Hommikupuder4- viljahelbepuder5- viljahelbepuderMannapuderKaerahelbepuderHirsihelbepuder
KoolilõunaKeedetud tatar, lihapallikaste, toorsalat, koolikava piim ja keefirMakaronisupp, hapukoor, koolikava piim ja keefirKapsa-lihapada, koolikava piim ja keefir, salatGuljass supp, hapukoor, koolikava piim ja keefirKartulipüree, sardell ,kaste, salat, morss koolikava piim ja keefir
Karamellkissell moosigaKamavaht moosiga