Toitlustamise nädal 02.11-06.11
Hommikupuder4-viljahelbe7-viljahelbepuder8 -viljahelbepuderKaerahelbepuderRiisihelbe
KoolilõunaKanarisoto, toorsalat, õunamahl, koolikava piim ja keefirHernesupp, koolikava piim ja keefir, puuviliKartuli-bataadipüree, frikadellikaste, koolikava piim ja keefir, toorsalat, morssPunane kalasupp, hapukoor, koolikava piim ja keefir, puuviliKartul, värskekapsahautis, koolikava piim ja keefir, värske kurk, apelsinimahl
,,Pariisivahukoor,, maisihelvestegaBubert marjakisselliga