Koidula Gümnaasium osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetatavas üleeuroopalises koolikavas.
Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Iga päev sööklas olemas koolikava piim ja keefir.

Toitlustamise nädal 01.02-05.02
HommikupuderPuderPuderPuderPuderPuder
KoolilõunaMakaron, kanakaste, salat, koolikavapiim ja keefirHakklihasupp, hapukoor, puuviliEgiptuseazuu, kartulipüree , koolikava piim ja keefir, toorsalatKoorene kalasupp, puuviliKanapihv, külmkoorekaste, kartul, toorsalat
Kamavaht moosigaLeivavaht vahukoorega