Koolielu

Toitlustamise nädal 14.01-18.01
Hommikupuder7- viljahelbe5- viljahelbeMaisimanna4- viljahelbeKaerahelbe
KoolilõunaKoorene singi-pastaroog, toorsalat, õunamahl, leib, sai, koolikava piim ja keefirKodune rassolnik, hapukoor, leib, sai, koolikava piim ja keefirKartuli-kaalikapüree, guljašš kalkuni lihast, toorsalat, morss, piim, keefirLõhesupp, hapukoor, leib, sai, koolikava piim ja keefirKapsa -loomalihahautis, marineeritud kurk, leib, sai, mahlajook
,,pariisivahukoor,, helvestegaKohupiimavorm apelsini kisselliga