Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Ainevõistlused Eksamid Sündmused Huvitegevus Loengud/töötoad Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
2018/2019 õppeaasta(94)
27august
Kooliaasta avakogunemine

04september
G1 lapsevanemate koosolek

10september
Õpilasesinduse koosolek


28september
Õpilasesinduse koolitus "Motivatsioon ja meeskonnatöö"

28september
Teadlaste ÖÖ loeng "Genoomikast ja selle arengusuundadest"

Ingrid Kalev (TÜ doktorikraad, Tartu Ülikool, Meditsiiniteaduste valdkond, bio- ja siirdemeditsiini instutuut, molekulaargeneetika vanemassistent) räägib õpilastele genoomikast ja selle arengusuundadest

Sulge

01oktoober
Kohtumine ettevõtjaga: Tarmo Roos

Ettevõtlusnädala raames kohtutakse ettevõtja Tarmo Roosiga, Mapri Ehitus OÜ. Osalevad G2EV, G3EV klassid + huvilised

Sulge

01oktoober
Külalisloeng investeerimisest ja Börsihai mäng

Ettevõtlusnädala raames külastab kooli Nelli Janson LHV pangast, räägib investeerimisest ja tutvustab Börsihai mängu. Osalevad G2EV, G3EV klassid + huvilised

Sulge

08oktoober
Külas Urmas Paet

Euroopa Parlamendi saadik Urmas Paet räägib G3 klassidele aulas teemal "Arengutest Euroopas ja nende mõju Eestile"

Sulge

08november
Doonoripäev

Doonoripäev toimub koostöös Pärnu haigla Veretalituskeskusega. Lisainfo huvijuhilt. 

Sulge

13november
Tallinna Ülikooli infotund G3 klassidele

Aulas saab tutvuda Tallinna Ülikooliga, sisseastumistingimuste ja palju muuga

Sulge

14november
Fine5 tantsuteatri etendus "Generatsioonid"

15november
Luulevõistlus

17november
Lingvistikaolümpiaadi eelvoor

24november
Füüsika lahtine võistlus

30november
"Insenerid kooli" - G3 klassidega kohtub maanteeameti peadirektor

Maanteeamet, Eesti Asfaldiliit, Tallinna Tehnikaülikool ja Tallinna Tehnikakõrgkool on vabariigi juubeliaastal nõuks võtnud viia 100 Eesti kooli gümnaasiumiastmesse sõnumi teedeinseneri kutsest, õppimis- ja karjäärivõimalusest, inseneriks olemise mõjust, väärtusest ja tähendusest, sest riigi majanduse käekäigu mõjutab otseselt inseneritarkus. Mida eilsed ja tänased eksperdid on loonud ja loomas, vajab edasiarendamist ja värsket pilku.
G3A, G3R1 ja G3R2 klassidega kohtub maanteeameti peadirektor Priit Sauk.

Sulge

08detsember
Vilistlaste kokkutulek PKG 285

13detsember
G2 klasside ümarlaud

20detsember
Jõuluball

15jaanuar
Inspiratsioonipäev "Õpetajaks - miks mitte?"
Inspiratsioonipäev abiturientidele "Õpetajaks – miks mitte?” 15. jaanuaril  kell 11.00 Pärnu Koidula gümnaasiumi aulas
Kavas: tervitussõnad Pärnu abilinnapealt Marko Šorinilt; näidisväitlus „Kas õppida õpetajaks – jaa või ei“ - õpetaja Siim Ruul ja noored väitlejad. 
Esinejad: Kristi Mumm, Tartu Forseliuse kool
                Indrek Lillemägi, Tallinna Emili kool
Pärast kehakinnituspausi kl 13.00 on praktilised disainmõtlemise töötoad DD StradLab'ilt. Päev lõppeb kell 15.00
Päeva korraldavad rahvusvaheline naiskoolitajate ühendus DKG Eesti ja Pärnu linnavalitsus.
 
Sulge


19jaanuar
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

22jaanuar
Segakoori laulupäev

23jaanuar
Saksa keele piirkondlik olümpiaad

 Olümpiaad toimub Sütevaka humanitaargümnaasiumi keeltemajas Ringi tn 12.

Sulge

23jaanuar
Huvitav Teadus I mäng: ettevõtlus

Võistlusmängudest ja õppereisidest koosnev haridusprogramm on mõeldud Pärnu põhikoolide vanema astme õpilastele ning selle eesmärk on suurendada õpilaste avastusrõõmu ja ettevõtlikkust, samuti huvi teaduse ja tehnoloogia vastu.

Sulge

24jaanuar
Õpilasuurimuste I kaitsmine

25jaanuar
Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

Olümpiaad toimub Pärnu ühisgümnaasiumis. 

Sulge

25jaanuar
Kooli hoolekogu koosolek

26jaanuar
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

31jaanuar
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

02veebruar
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

02veebruar
Segakooride laulupeo I proov ja ettelaulmine

05veebruar
G3 klassid Taltech ülikoolis

06veebruar
Õppenõukogu nr 1

Õpilased tulevad kooli teiseks tunniks. 

Sulge

06veebruar
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

07veebruar
Festival "Vene laul 2019" Pärnu Ühisgümnaasiumis

07veebruar
G3A lõpualbumi pildistamine

07veebruar
Huvitav Teadus II mäng: ajalugu ja ühiskond

Võistlusmängudest ja õppereisidest koosnev haridusprogramm on mõeldud Pärnu põhikoolide vanema astme õpilastele ning selle eesmärk on suurendada õpilaste avastusrõõmu ja ettevõtlikkust, samuti huvi teaduse ja tehnoloogia vastu. 

Sulge

08veebruar
G3BK lõpualbumi pildistamine

08veebruar
Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

09veebruar
Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

12-13
veebruar
Klasside pildistamised

12veebruar
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Arvutiklassid 216 ja 307.

Sulge


14veebruar
G3E ja G3EV lõpualbumi pildistamine

14veebruar
Kooli kõnevõistlus

15veebruar
G3R2 lõpualbumi pildistamine

18veebruar
Huvitav Teadus III mäng: bioloogia, geograafia, keemia

Võistlusmängudest ja õppereisidest koosnev haridusprogramm on mõeldud Pärnu põhikoolide vanema astme õpilastele ning selle eesmärk on suurendada õpilaste avastusrõõmu ja ettevõtlikkust, samuti huvi teaduse ja tehnoloogia vastu.

Sulge

19veebruar
D. Samoilovi mälestusele pühendatud luulekonkurss Paikuse Põhikoolis

21veebruar
Kooli lauluvõistlus

22veebruar
Vabariigi aastapäeva aktused

Külas NATO strateegilise kommunikatsiooni keskuse asedirektor Peeter Tali

I aktus kell 10.20: G1 klassid + G2A, G2E, G2EV

II aktus kell 11.10: G3 klassid + G2BK, G2R1/R2/R3 

 

Sulge

22veebruar
Vene keel võõrkeelena olümpiaadi piirkonnavoor

04märts
Taltech Tartu kolledži infotund G3 klassidele

05märts
G3R1 lõpualbumi pildistamine

05märts
Infotund 10. klassi sisseastujatele

06märts
Majandusolümpiaadi piirkonnavoor

13märts
Suur saalijalgpallivõistlus Koidula vs Ühisgümnaasium

14märts
Emakeelepäev ja Eesti Pidu

Eesti pidu aulas

Kell 11.05: G3 klassid + G2A, G2E, G2EV

Kell 12.10: G1 klassid + G2BK, G2R1/R2/R3 

Sulge

15märts
Playback 2019

18märts
Huvitav Teadus IV mäng: matemaatika ja füüsika

Võistlusmängudest ja õppereisidest koosnev haridusprogramm on mõeldud Pärnu põhikoolide vanema astme õpilastele ning selle eesmärk on suurendada õpilaste avastusrõõmu ja ettevõtlikkust, samuti huvi teaduse ja tehnoloogia vastu.

Sulge

19märts
Külas on Keiti Vilms

2019 on emakeeleaasta: külas on Keiti Vilms. Keiti Vilms (tuntud ka kui Säutsupääsuke; sündinud 16. veebruaril 1983) on eesti kalamburist, digikirjanik ja emakeele populariseerija. Teda on kirjeldatud ka kui "raamatute ja lugemise propageerijat ning vanade sõnade velmajat ehk elluäratajat." Oma kalambuuride ja keeleteemaliste postitustega Twitteris, Facebookis ja Instagramis on Keiti Vilms tekitanud ja süvendanud paljudes jälgijates huvi ja armastust eesti keele vastu.

Sulge

21märts
Doonoripäev

Koostöös Pärnu Haigla Veretalitlusega toimub 21. märtsil kell 8.30 - 11.00 kooli aulas doonoripäev. Vere loovutamiseks peab olema 18+ Registreerida saab end kooli huvijuhi juures. 

Kaasa isikut tõendav dokument, tugev tervis ja rõõmus meel! 

Rohkem infot doonorlusest: https://www.ph.ee/patsiendile_kulastajale/doonorile 
 

Sulge

21märts
Matemaatikavõistlus Känguru

21märts
Infotund 10. klassi sisseastujatele

27märts
G3 klasside lastevanemate koosolek

Kell 10.00 auditooriumis loeng "Kuidas rakkudest aru saada? Geenide muutmine, tehisnärvivõrgud, ja vähiravi." Leopold Parts

Kell 10.00 klassis 307 Noored koodi: Python programmeerimine. Alfred Kraft

Kell 11.00 auditoorium loeng "Mõtlemisest ja kõnest kultuuris" Lauri Linask

Kell 12.00 auditooriumis loeng "Kehahoid õppimisel ja igapäeva tegevustel" Jelena Sokk

Kell 12.00 klassi 113 loeng "Kas suitsetamine ja alkoholi tarvitamine Eestis muutuvad aina ebapopulaarsemaks?" Kersti Pärna.

Sulge

16aprill
Draamaringi etendus "Me kõik oleme siin jaburad"

OSADES: Alexandra Sepandi, Elizaveta Dmitrijeva, Anete Tamm, Bruno Lange, Anette Siinvert, Jessica Rohelpuu ja Karmen Umalas

Sulge

17aprill
G3 klasside matemaatika proovieksam

Proovieksam algab kl 8.30 ja toimub nii aulas kui auditooriumis.

Sulge

18aprill
G3 klasside "tutipäeva" aktus

18aprill
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde esitamise tähtaeg

22aprill
Eesti keele riigieksam

Eesti keele riigieksam toimub aulas ja auditooriumis, varemlõpetanud teevad eksami ruumis 106.

Komisjonid:

esimees Indrek Kaldo

asesimees Ille Rohtlaan

Aula: Tiia Toobal, Cedrut Kuusk, Maris Agasild, Ebe Saarna, Reet Kund

Auditoorium: Birgit Peterson, Merit Sarandi, Helle Marttila

Sulge

28aprill
Segakooride laulupeo II proov ja ettelaulmine

29aprill
Tantsupäev "Tants tervi(s)tab!"

Kell 9.00-9.45 töötoad

Kell 9.45-10.15 kokkumäng

Kell 10.15 tantsupäeva tähistamine kooli hoovis (kohvikupoolses)

Sulge

30aprill
Koidula kooli konverents KOKOKO

02mai
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde kaitsmine

Õpilasuurimusi ja praktilisi töid kaitstakse järgmistes ruumides:

KUNST - aula

LOODUS - auditoorium

TEHNOLOOGIA - 207

SOTSIAAL - 102

VARIA - 103

SPORT - 106

ÕPILASFIRMA - 113

Sulge

02mai
Õpilasfirmade äriplaanide kaitsmine

06mai
Inglise keele riigieksam - kirjalik

Inglise keele riigieksami kirjalik osa toimub aulas ja ruumis 106 (varemlõpetanud).

Komisjon

esimees Indrek Kaldo

aseesimees Ille Rohtlaan

Aula: Cedrut Kuusk, Merit Sarandi, Maris Agasild, Thomas Martin Kalinic, Ülle Sergejev, Tiiu Tõnisson, Tiina Hendrikson

Sulge

07-10
mai
Inglise keele riigieksam - suuline

Inglise keele riigieksami suuline osa toimub ruumides 101 ja 109, samuti ruumis 106 (varemlõpetanud).

Sulge

08mai
Draamaringi etendus "Me kõik oleme siin jaburad"

OSADES: Alexandra Sepandi, Elizaveta Dmitrijeva, Anete Tamm, Bruno Lange, Anette Siinvert, Jessica Rohelpuu ja Karmen Umalas

Sulge

14mai
Kunstiprogramm EV100

EV100 kunstiprogramm - külas on kunstnik Flo Kasearu. Programm keskendub kaasaegsele kunstile, et mõtestada selle kaudu Eesti riigi olevikku ja tulevikku. Programmi kuulub 38 kunstisündmust, mis toimuvad kolme aasta jooksul erinevates paikades üle Eesti.

Kõik huvilised on oodatud!

Sulge

17mai
Parimate õpilaste vastuvõtt

20mai
G2 klasside üleminekueksam - eesti keel

21mai
G1 klasside üleminekueksam - matemaatika

24mai
Matemaatika riigieksam

Matemaatika riigieksam toimub aulas, auditooriumis, ruumis 406 ja 106 (varemlõpetanud).

Komisjon:

esimees Indrek Kaldo

aseesimees Ille Rohtlaan

Aula: Tiia Toobal, Maris Agasild, Arvo Press

Auditoorium: Lemmi Nael, Cedrut Kuusk, Ille Rohtlaan

406: Kandela Õun, Birgit Peterson, Merit Sarandi

Sulge

27mai
G2 klasside üleminekueksam - matemaatika

28mai
G1 klasside üleminekueksam - inglise keel

30mai
G3EV koolieksam Entrepreneurial Skills Pass

G3EV  ruum 216 kl 8.30 

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Birgit Peterson, Madli Lavin

Sulge

31mai
G3 klasside koolieksam

Füüsika - kirjalik

G3A, G3R1, G3R2  aula kl 8.30 

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Tõnu Tamm, Elmu Mägi, Tiia Toobal, Maris Agasild, Cedrut Kuusk 

 

Bioloogia-keemia - kirjalik

G3BK ruum 303 kl 8.30 

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Sirje Miglai, Merit Sarandi, Gerli Luks

 

Sotsiaalained - suuline

G3E ruum 102 kl 8.30 

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Maia Erm, Siim Ruul

Sulge

03juuni
G2 klasside üleminekueksam - suunaeksam

04juuni
G1 klasside üleminekueksam - suunaeksam

05juuni
Õppenõukogu nr 5

19juuni
Õppenõukogu nr 6

20juuni
Õppenõukogu nr 7

20juuni
Lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas
2019/2020 õppeaasta(62)
26august
Õppenõukogu nr 8

02september
Teadmistepäeva aktus G1 klassidele

Teadmistepäeva aktus G1 klassidele on esmaspäeval, 2. septembril kl 8.30 – 9.15 aulas.

Sulge

03september
Lastevanemate koosolek

Lastevanemate koosolek on teisipäeval, 3. septembril kell 17.30 (G1 klassid) ja 18.30 (G2, G3 klassid) - alguses on üldkoosolek aulas, siis klassikoosolekud.

Sulge

12september
Aide autokooli esimene tund

16september
Noorsoopolitseiniku loeng G1 klasside õpilastele

18-20
september
Rebaste ristimine

20september
Külas on peaminister Jüri Ratas

G3 klassid, G2A, G1E, G1BK ja G1R1

Sulge

G1

     
AEG TEGEVUS KOHT KLASS
8:40-9:40 Loeng-esmaabi Auditoorium G1A, G1BK, G1E
Kahoot Klass 404 G1R1
Kahoot Klass 406 G1R2
Kahoot Klass 403 G1EV
9:40-10:40 Loeng- esmaabi Auditoorium G1R1, G1R2, G1EV
Kahoot Klass 404 G1A
Kahoot Klass 406 G1BK
Kahoot Klass 403 G1E
10:40-11:10 Söömine (ja riiete vahetamine) Söökla Kõik G1 klassid
11:10-12:00 Teatevõistlused Staadion Kõik G1 klassid
12:00 Jalgpalli turniir Staadion Kõik G1 klassid
12:00 6 km kõnd/jooks Kogunemine kooli ees-Hedon-Kool Kõik G1-d, v.a jalgpalli mängijad
       

G2

     
8:30-9:30 Loeng-Kristina Kimber Aula Kõik G2 klassid
9:30-11:30 Fotojaht Kogunemine kooli peaukse juures Kõik G2 klassid
11:30-12:00 Söömine (ja riiete vahetamine) Söökla Kõik G2 klassid
12:00 Jalgpalli turniir Staadion Kõik G2 klassid
12:00 6 km kõnd/jooks Kogunemine kooli ees-Hedon-Kool Kõik G2-d, v.a jalgpalli mängijad
       

G3

     
8:30-9:30 Loeng- Kristina Kimber Aula Kõik G3 klassid
9:30-11:00 Köievedu Staadion Kõik G3 klassid
11:00-11:30 Söömine Söökla Kõik G3 klassid
11:30 6 km kõnd/jooks Kogunemine kooli ees-Hedon-Kool Kõik G3-d, v.a jalgpalli mängijad
12:00 Jalgpalli turniir Staadion Kõik G3 klassid
Sulge

Pärnu Koidula Gümnaasiumis toimub ruumis 303 praktikum: “Droogide identifitseerimine mikroskoobi abil”, mille viib läbi Kadri Saul, kes on ühtlasi meie kooli vilistlane ja praegu õpib TÜ proviisoriõppe V kursusel.

Sulge

27september
Dream Foundation tutvustab UK ülikoolides õppimisvõimalusi

Aulasse on oodatud G2 klassid.

Sulge

Praktikum ruumis 303 “Soontaimede määramine”, mille viib läbi Elle Roosaluste (PhD), kes on Tartu Ülikooli taimeökoloogia spetsialist.

Sulge

03oktoober
Külas on Karoliine Kurvits

Karoliine Kurvits on meie kooli vilistlane, lõpetanud TÜ füüsika bakalaureuseõppe, saate "Rakett 69" meeskonna liige. 

G1A ja G1R1 klassid

Sulge


10oktoober
Doonoripäev

Doonoripäevale on oodatud verd andma kõik vähemalt 18-aastased õpilased.

Sulge

16oktoober
Esmaabikoolitus

Esmaabikoolitus G2A, G2E, G2EV, G2R1

Sulge

17oktoober
Ettevõtja Mait Sooaru loeng

Mait Sooaru räägib oma loo ja kogemusest ettevõtjana. 

Sulge

30oktoober
Ühiskonnaõpetus G3 klassidele - külas Liisa Pakosta

Külalistunni annab soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise volinik Liisa Pakosta.

Sulge

06november
G1 klasside õpetajate ümarlaud

08november
Heikki Junnineni külalistund

Tartu ülikooli keskkonnafüüsika professor Heikki Junninen külastab meie kooli ning annab näidistunni teemal "Kuidas metsalõhn kliimat mõjutab?". Tunnist võtavad osa G3BK ja G2A. 

Sulge

08november
Eestikeelne gümnaasiumiharidus 100

Tähistame 100 aasta möödumist eestikeelse gümnaasiumihariduse andmise alustamisest Pärnus. Aulasse on oodatud G2 ja G3 klassid.

KAVA

·      Luuletus - loeb Sirle Allikivi

·      Avasõnad - Pärnu Koidula gümnaasiumi direktor Indrek Kaldo

·      Tervitus - Pärnu abilinnapea Varje Tipp

·      Kuidas eestikeelne gümnaasium alustas?  - ajalooõpetaja Maia Erm

·      Näidisväitlus teemal „Kas eestikeelsel haridusel on mõtet?“ 

·      Peakülaline - Pärnu Koidula muuseumi juhataja Elmar Trink

Sulge

14november
Eurodeski infotund

Rahvusvahelist noorteinfot tuleb jagama Eurodesk Pärnumaa esindaja Laura Kiviselg.

Sulge

19november
Teadmiste võistlus Pärnu Ühisgümnaasiumis

19november
Kooli luulevõistlus

19. novembril toimub kooli aulas luulevõistlus. Tule kuulama ning anna lemmikule oma hääl!

Sulge

21november
Külas on Tartu ülikooli teadusbuss

21. novembril on meie koolis külas  TÜ Teadusbuss, mida viib läbi meie kooli vilistlane Kristo Karl Aedma. 

Teadusteatri etendus on 4. tunni ajal auditooriumis - G1BK, G2BK, G3BK, G1A.

Töötuba toimub 6. tunni ajal keemia laboris G1BK õpilastele (mõned õpilased lisaks ka teistest klassidest).

Sulge

23-24
november
Koidula Kuldhiir 2019

26november
Ettevõtjate edulood

Külla tulevad Margus Randmäe ja Oliver Sild.

Sulge

28november
Kristine Baumanni külalistund

K. Baumann külastab G2R klasse

Sulge

28november
G3 klasside ümarlaud

03detsember
G2 klasside ümarlaud

05detsember
Teadmiste võistlus Koidula Gümnaasiumis

09detsember
Koidula aupäevade avamine

11detsember
Segakoori proovid

12detsember
Üleriigiline etluskonkurss "Koidulauliku valgel"

Konkursi korraldajateks on Pärnu Koidula Gümnaasium, Koidula Muuseum ja Pärnu Linnavalitsuse haridusosakond. Konkursil saavad osaleda üldhariduskoolide 5.-12. klasside õpilased. Eelvoorud peetakse Eestimaa maakondades ja linnades. Sel aastal toimub etluskonkurss Pärnu Muuseumis.

Sulge

12detsember
Tõrvikutega rongkäik

Lydia Koidula 176. sünniaastapäevale pühendatud tõrvikutega rongkäik algab õhtul kell 17.00, kogunemine Vanalinna Põhikooli ees kl 16.45 

Sulge

17detsember
Kultuuriviktoriin

Igast klassist on oodatud osalema 5 - liikmeline võistkond.

Sulge

19detsember
Jõuluaktus Ellisabeti kirikus

19detsember
Jõuluball 2019

20detsember
Kooli hoolekogu koosolek

06jaanuar
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde I esitamistähtaeg

Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde I esitamistähtaeg on 6. jaanuaril kl 16.00.

Sulge

08jaanuar
Füüsikavõistlus Kajakas

23jaanuar
Tartu Ülikooli külastuspäev

Tartu Ülikooliga sõidavad tutvuma kõik G3 klassid.

Sulge

24jaanuar
Loeng koolinoortele "Ära suitseta - tubakas tapab"

Loengus osalevad G1 klasside õpilased.

Sulge

24jaanuar
Eesti keele olümpiaadi piirkonnavoor

03veebruar
Kõnevõistlus

04veebruar
Kanepi müüdid. Kuidas teha teadlikke otsuseid?

Loengut viib läbi Lääne prefektuuri piirkonnavanem Karin Uibo.

Sulge

04veebruar
Lähisuhtevägivald ja selle ennetamine G3

Loengut viib läbi sotsiaalkindlustusameti ohvriabi ja ennetusteenuste osakonna teenuste juht Kaisa Üprus-Tali

Sulge

04veebruar
Õppenõukogu

12veebruar
Changemakers Academy noorteprogrammi "Rahatarkuse koolitus"

Loengul käsitletakse järgmisi teemasid: isiklik eelarve, säästmine, investeerimine ning pangandus. G1EV klass.

Sulge

13veebruar
Tallina Tehnikaülikooli külastuspäev

Tallina Tehnikaülikooli külastavad kõik G3 klasside õpilased.

Sulge

18veebruar
Õnnelik elu. Ihu ja hinge tasakaal

Loengut viib läbi psühholoog ja analüütiline psühhoterapeut väljaõppes Kristjan Puusild. G2EV, G2E ja teised G2d, kes soovivad kuulama minna.

Sulge

18veebruar
Infotund 10. klassi sisseastujatele

20veebruar
Lauluvõistlus

21veebruar
Eesti Vabariigi aastapäeva aktus

03märts
Kuidas kriisidest üle saada?

Loengut viib läbi Helar Peterson. G2EV, G2R1, G2R2

Sulge

03märts
Infotund 10. klassi sisseastujatele

13märts
Liigne internetikasutus ja vaimne tervis

Loengut viib läbi psühholoog ning paari- ja pereterapeut Triin-Ketlin Siska.

Sulge

13märts
Eesti pidu

30aprill
Õpilasuurimuste esitamise II tähtaeg

Õpilasuurimuste esitamistähtaeg on neljapäev, 30. aprill - töö on esitatud, kui juhendaja on selle laadinud Sharepointi vastavasse kausta. Õpilasuurimuste kaitsmine on videokonverentsi vahendusel klasside kaupa 18.–22. maini. 

Sulge

29mai
Eesti keele riigieksam

01juuni
Eesti keel teise keelena riigieksam - kirjalik ja suuline

05juuni
Matemaatika riigieksam

G3 klasside lõpuaktused on Pärnu kontserdimajas kolmapäeval, 1. juulil kell 12.00 – G3A, G3BK, G3E ja G3EV ja kl 15.00 – G3R1, G3R2, G3R3

Sulge
2020/2021 õppeaasta(46)
28august
Õppenõukogu nr 9

28august
Kooliaasta avakogunemine

Alustame kooliaastat avakogunemisega koolimaja ees, seejärel on klassijuhatajatund.

Sulge

02september
Lastevanemate koosolekud

Lastevanemate koosolekud on kolmapäeval, 2. septembril kooli aulas: 

kl 17 G2 ja G3 klassid

kl 18 G1 klassid.

 

Sulge

04september
Vabade valikainete tutvustamine

Reedel, 4. septembril kl 13.40 tutvustavad õpetajad valikaineid, mis alustavad tööd esmaspäevast, 14. septembrist. 

Sulge

09september
Aide autokooli infotund

Infotundi on oodatud kõik õpilased, kes soovivad juhilube teha. 

Sulge


18september
Kooli hoolekogu koosolek

21-23
september
UPT infoseminarid G2 klassidele
  • Kandela Õun ja Reelika Lume korraldavad G2 klasside õpilastele uurimis- ja praktiliste tööde (UPT) infoseminarid auditooriumis:
  • E 21.09 kell 14:00 G2R2, G2BK, G2E
  • K 23.09 kell 14:00 G2BK, G2E
  • K 23.09 kell 14:45 G2A, G2R1
Sulge

25september
Valikaine "Kostüüm ja stilistika" infotund

Pärnu Kunstide Kool koostöös Endla teatriga pakub meie kooli õpilastele võimalust osaleda sellisel kursusel nagu Kostüüm ja Stilistika. Õpe käivitub koostöös Endla Teatriga ning tunnid toimuvad kord nädalas Endla teatris. Sel reedel kell 12:10 toimub infotund kunstiklassis 108, kus tullakse seda ainet kõigile huvilistele tutvustama. Lisaks tutvustatakse infotunnis ka teist Pärnu kunstide kooli poolt pakutavat kursust: ettevalmistus ja portfoolio koostamise kursus neile, kes soovivad peale gümnaasiumi lõpetamist sisse astuda mõnda kunsti kõrgkooli.

Sulge

25september
Külas entomoloog Milvi Talts

Teadlaste Öö raames toimub ruumis 303 entomoloog Milvi Talts loeng. 

Sulge

28september
Karjäärinõustamise infotund G3 klassidele



15oktoober
Doonoripäev

Pärnu Veretalitus kutsub kõiki täisealisi õpilasi verd loovutama. Vajalik eelregistreerimine huvijuhi juures. NB! Hommikul peab olema söönud ja kaasas ID-kaart 

Sulge

28oktoober
Riigikaitsekursuse tutvustamine

Riigikaitseõpetaja Margo Sai tutvustab "Riigikaitse" ja "Õpe välilaagris" kursuseid kl 14.45 ruumis 106.

Sulge

29oktoober
XXIV üleriigiline noorte etluskonkurss Koidulauliku valgel

29oktoober
Noorsoopolitseiniku loeng G1 klasside õpilastele

Sel neljapäeval kell 10.20 tuleb aulasse G1 klassidega kohtuma Pärnumaa piirkonnavanem Karin Uibo ja meie kooli noorsoopolitseinik Keiu Püvi. 

Sulge

02november
Monoetendus "Ma olen paks" G1A, G1R1

05november
Monoetendus "Ma olen paks" G2R klassid

05november
G1 klasside ümarlaud

Koosolek: G1 klasside ümarlaud koguneb kl 14.45 õpetajate toas.

Sulge

09november
Külas PPA kiirreageerijad ja Sisekaitseakadeemia tutvustustamine

09november
Monoetendus "Ma olen paks"

18november
Noortekonverents "Lahe koolipäev"

26november
G2 klasside ümarlaud

G2 klasside ümarlaud õpetajate toas kõkidele G2 klasse õpetavatele õpetajatele. 

Sulge

04detsember
Playback 2020


08detsember
G3 klasside ümarlaud

10detsember
Heategevuslik Jõululaat

01veebruar
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde I kaitsmine

10-11
veebruar
Klasside pildistamised

Tähistame sõbrapäeva kontaktivabade tegevustega. 

Sulge

Eesti Vabariik 103 sünnipäevale pühendatud nädal. Avame L. Koidula näituse, ainetundides toimuvad vabariigi aastapäevale pühendatud tegevused. 

Sulge

15-19
veebruar
G3 klasside lõpualbumi pildistamised

17veebruar
Õppenõukogu nr 4


21aprill
Eesti keel teise keelena riigieksam - kirjalik ja suuline

07mai
Inglise keele riigieksam - kirjalik

10-11
mai
Inglise keele riigieksam - suuline


03juuni
Inglise keele üleminekueksam G1 klassidele

04juuni
Matemaatika üleminekueksam G2 klassidele

08juuni
G1–G2 klasside üleminekueksami lisaeksam


18juuni
Õppenõukogu nr 7

Õppenõukogu kl 10.00 auditooriumis. G3 klasside lõpetamine.

Sulge

Lõpuaktused toimuvad 21.06 Pärnu Kontserdimajas

Kell 12.00 G3A, G3R1, G3E

Kell 15.00 G3BK, G3EV, G3R2 

Sulge

22juuni
Õppenõukogu nr 8

Täiendava õppetöö lõpetamine.

Sulge
2021/2022 õppeaasta(75)
26august
1. septembri aktused G1 klassidele

—Aktused G1 klassidele on 1. septembril aulas: kell 8.30  G1A, G1BK; kl 9.00  G1E, G1EV; kl 9.30  G1R1, G1R2, kl 10.20  G1R3 

Sulge

27august
Õppenõukogu nr 9

27august
Kooliaasta algus

01september
1. septembri tervitus

Tervitame aulas uusi gümnasiste:

kell 8.30 G1A, G1BK

kell 9.00 G1E, G1EV

kell 9.30 G1R1, G1R2 

kell 10.20 G1R3

Sulge

02september
Lastevanemate koosolekud

Lastevanemate koosolekud on neljapäeval, 2. septembril kooli aulas: kl 17.00 G2 ja G3 klasside vanemad, kl 18.30 G1 klasside vanemad. 

Koolimajas hajutatuse tagamiseks palume võimalusel osaleda õpilase ühel lapsevanemal.

Sulge

Kutsume kõiki õpilasi osa saama Maailmakoristuspäevast. Minge üksi, sõbra või klassiga 13. kuni 24. september väikeprügi koristama. Tehke koristatud prügist üks “KÕIGE KOLEDAM PILT” ja laadige see Maailmakoristuspäeva kodulehele või saatke huvijuhile. Kindad ja prügikotid saab huvijuhi käest. 

Sulge

15september
Aide autokooli infotund

Infotund toimub auditooriumis 

Sulge


22september
Tonn Üles 2021

VÕISTLUSKLASSID

Lamades rinnalt surumine:

1. Noormehed üle 80 kg

2. Noormehed alla 80 kg

3. Koondarvestus ehk absuluutkategooria

Tütarlastele pakume formaati 500 kg üles. Tütarlaste võistlus toimub juhul, kui on vähemalt kolm eelregistreerunud võistlejat.

Jõutõmme:

1. Noormehed absoluutkategooria

Registreerumine sulgub esmaspäeva, 20.09.21 koolipäeva lõpuks. Parimatele auhinnad! Lisainfo: korraldaja Säde Lee Kerge G3A ja kooli kehalise kasvatuse õpetaja Vallo Rahnik

Sulge


24september
Hoolekogu koosolek

29september
Kuninga Tänava põhikooli tutvumispäev



04oktoober
Infoloeng „Haridus- ja õppimisvõimalused“ G3 klassidele

Infoloeng toimub Teamsis ja seda viib läbi Pärnu Töötukassa karjääriinfo spetsialist Tuuli Liesment

Sulge


05oktoober
Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev
Teemadeks ettevõtlus, keskkond ja karjäärivalikud, osalevad EV klassid.
Sulge


12oktoober
Vanalinna põhikooli tutvumispäev


18-20
oktoober
Karjäärinõustamised G3 klassidele

Nõustamised toimuvad alates kell 8.30 ruumides 222, aula ja 412 

Sulge



21oktoober
Doonoripäev

Verd on oodatud loovutama kõik 18+ terved õpilased ja kooli töötajad. Dokument kaasa!

Sulge

22oktoober
Filmikas

02november
Ülejõe kooli tutvumispäev 1

09november
Ülejõe kooli tutvumispäev 2

16november
Tammsaare kooli tutvumispäev




09detsember
Heategevuslik jõululaat


13detsember
Koidula aupäevade avamine

Lydia Koidula 178. sünniaastapäevale pühendatud aupäevade avamisele ootame igast klassist 1-2 esindajat. 

Sulge

13detsember
L. Koidula sünniaastapäeva rongkäik

Kogunemine 15.45 Vanalinna põhikooli ees. 

Sulge


16detsember
Klassidevaheline kultuuriviktoriin

16detsember
Luuleöö

21detsember
Jõulukontsert Eliisabeti kirikus

31jaanuar
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde I kaitsmine

Kaitsmised on ruumides 402, 406 ja 407.

Sulge

03veebruar
Õppenõukogu nr 4

17veebruar
Pärnu linna XXI "Kuldsuu" kõnevõistlus 7.-9. ja 10.-12. klassi õpilastele

23veebruar
Eest Vabariigi 104. aastapäeva aktus

G1 10:15-11:00

G2 11:05-11:50

G3 12:10-12:55

Sulge

23veebruar
Lauluvõistlus

11märts
Kooli hoolekogu koosolek

Õpilastele esineb luuletaja Andra Teede

kell 11:05-11:50 

G2R2, G1A, G1R1, G1E, G3E, G2EV 

kell 12:10-12:55

G2A, G1EV, G1BK, G3A, G3R1, G3R2

kell 13:00-13:45

G1R2, G1R3, G2E, G2R1, G3BK, G3EV, G2BK

 

Sulge

21märts
Eesti suursaadik Ukrainas Kaimo Kuuse visiit Koidula Gümnaasiumisse

Kell 10:00-10:45

Osalevad klassid: G3A, G3E, G3EV, G3R1, G3R2, G2A, G2BK, G2EV, G2E, G2R2 (kogunemine aulas kell 9:45-9:55)

 

Sulge

22märts
Doonoripäev

Pärnu Koidula Gümnaasiumis kell 8:30-11:00.

Sulge

29märts
Õpilastega kohtumas Märt Avandi ja Fatme Helge Leevald

Kell 9:15-10.00

Osalevad klassid:

G1E, G3BK, G3E, G1A

G2E ja G2BK (saksa keele grupp) 

G1BK (I grupp)

 

 

 

Sulge

30märts
Õpilastega kohtumas Vabariigi President Alar Karis

Osalevad klassid:

G3BK, G3E, G3A, G2A, G1A, G2R1

Õpilastel on palutud aulasse tulla hiljemalt kell 12.40.

Sulge

30märts
Kuidas alustada investeerimisega?

Koidula kooli vilistlane, praegune Swedbank AS juhatuse esimees Olavi Lepa annab külalistunni teemal  „Kuidas alustada investeerimisega?“ 

Osalevad klassid:

G1EV, G2EV, G3EV

 

Sulge

31märts
TalTechi koolimess G3 klassidele ülikoolis

06aprill
Koolitus "Selge Pilt...!?"

Liiklusohutuskoolitus

 

G2A ja G2EV 

8.30-10.00 aula

10.15-11.45 spordisaal

 

G2E ja G2R1 

10.15-11.45 aula

12.10-13.40 spordisaal

 

G2BK ja G2R2 

12.10-13.40 aula

13.50-15.20 spordisaal

Sulge

12aprill
G3 klasside lastevanemate koosolek

Kl 17.30 on üldkoosolek aulas, seejärel klassikoosolekud. 

Sulge



22aprill
Koidula kooli konverents

25aprill
Eesti keele riigieksam

EESTI KEEL 25.04 kl 10: esimees Indrek Kaldo, aseesimees Ille Rohtlaan;

Aula: Indrek Kaldo, Tiia Toobal, Anu Helemäe, Siiri Vimberg;

Auditoorium: Ille Rohtlaan, Ebe Saarna, Merit Sarandi;

Võimla: Maia Erm, Cedrut Kuusk, Reet Kund, Helle Marttila, Vallo Rahnik

Sulge

27aprill
Eesti keel teise keelena riigieksam - kirjalik ja suuline

EESTI KEEL TEISE KEELENA 27.04 kl 10 kirjalik/suuline

Esimees: Virve Laube; liikmed: Leili Sägi, Merle Taggu

Suuline eksam ruumis 104: Leili Sägi, Merle Taggu

Välishindaja Elve Otsalt

Sulge

02mai
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde II kaitsmine

Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde II kaitsmine toimub aulas, auditooriumis, ruumides 103, 303 ja 406. Algus kl 8.30, täpsem info klassijuhatajatelt.

G1 klasside õpilased on kaitsmistel vaatajad, osalema peab vähemalt kahes kaitsmiskomisjonis.

Sulge

03mai
Inglise keele riigieksam - kirjalik

INGLISE KEEL 3.05 kl 10 kirjalik: esimees Indrek Kaldo, aseesimees Ille Rohtlaan;

liikmed Siiri Vimberg, Tiina Hendrikson, Tiiu Tõnisson, Merit Sarandi

Suuline: Siiri Vimberg, Tiina Hendrikson, Tiiu Tõnisson, Ülle Sergejev

Sulge

04mai
Inglise keele riigieksam - suuline

INGLISE KEEL suuline  04.–05.05: esimees Indrek Kaldo, aseesimees Ille Rohtlaan; 

Komisjon: Siiri Vimberg, Tiina Hendrikson, Tiiu Tõnisson, Ülle Sergejev

Sulge

12mai
Koidula Meelelahutus- Spordiauhindade Gala 2022

20mai
Matemaatika riigieksam

MATEMAATIKA  20.05 kl 10: esimees Indrek Kaldo, aseesimees Mari Erm-Reining; 

Aula: Indrek Kaldo, Tiia Toobal, Anu Helemäe, Siiri Vimberg;

Auditoorium: Mari Erm-Reining, Lemmi Nael, Kandela Õun;

Võimla: Maia Erm, Cedrut Kuusk, Arvo Press, Vallo Rahnik, Kai Esna

Sulge

23mai
G2 klasside üleminekueksam

G2 eesti keel – kirjalik kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Aula G2R1, G2EV (õpilasi 70) komisjon: Ebe Saarna, Mari Erm-Reining, Anu Helemäe

Võimla G2A, G2R2, G2BK, G2E (õpilasi 108) komisjon Reet Kund, Arvo Press, Kandela Õun, Sirje Miglai, Helle Marttila, Kai Esna

Sulge

24mai
G1 klasside üleminekueksam

G1 matemaatika – kirjalik kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Aula G1A, G1BK (õpilasi 72) komisjon Arvo Press, Elmu Mägi, Viive Korb

Auditoorium G1R1, G1R2 (õpilasi 74) komisjon Tiia Toobal, Lemmi Nael, Tõnu Tamm, Reet Kund

Võimla G1R3, G1EV, G1E (õpilasi 97) komisjon Marge Tuul, Kadri Põder, Helle Marttila

Sulge

25mai
G3 klasside koolieksam

Füüsika

G3A, G3R1, G3R2 

Aula ja auditoorium (õpilasi 103) kl 8.30

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: 

Aula (G3A, G3R1) -   Maia Erm, Elmu Mägi, Tiia Toobal

Auditoorium (G3R2) -  Tõnu Tamm, Cedut Kuusk

 

Keemia-bioloogia

G3BK 

Ruum 306 (õpilasi 18) kl 8.30

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Merit Sarandi, Sirje Miglai

Sulge


26mai
G3 klasside koolieksam

Entrepreneurial Skills Pass ettevõtlusteadmiste eksam

G3EV  

Ruum 216 kl 10.00 (õpilasi 25)

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Mari Erm-Reining, Tiiu Leibur

 

Sulge

30mai
G2 klasside üleminekueksam

G2 matemaatika – kirjalik/suuline kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Ruum 402 G2A (suuline, õpilasi 35) komisjon Arvo Press, Elmu Mägi

Aula G2R1, G2R2 (õpilasi 69) komisjon Tiia Toobal, Lemmi Nael, Kandela Õun

Auditoorium G2EV, G2BK, G2E (õpilasi 74) komisjon Cedrut Kuusk, Mari Erm-Reining, Sirje Miglai, Siim Ruul

Sulge

31mai
G3 klasside koolieksam

Sotsiaalainete komplekseksam

G3E (õpilasi 32) kl 8.30

Ruum 103

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Siim Ruul, Maia Erm

Sulge

31mai
G1 klasside üleminekueksam

G1 inglise keel – kirjalik kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Aula G1BK, G1E, G1EV, G1R1 (A. Tammo grupid, õpilasi 90) komisjon Aime Tammo, Viive Korb, Helle Marttila, Mari Erm-Reining

Auditoorium G1BK, G1R1, G1EV (Ü. Sergejevi grupid, õpilasi 52) komisjon Ülle Sergejev, Kadri Põder, Tõnu Tamm

Ruum 203 G1A, G1R2 (T. Hendriksoni grupid, õpilasi 35) komisjon Tiina Hendrikson, Elmu Mägi

Ruum 204 G1A, G1R2 (T. Tõnissoni grupid, õpilasi 34) komisjon Tiiu Tõnisson, Reet Kund

Ruum 113 (G1R3 kogu klass, 32 õpilast) komisjon Siiri Vimberg, Marge Tuul

Sulge

06juuni
G2 klasside suuna üleminekueksam

G2 suunaeksam – kirjalik kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Füüsika

Aula G2A, G2R1 (õpilasi 76) komisjon Elmu Mägi, Arvo Press

Auditoorium G2R2 (õpilasi 28) komisjon Kandela Õun, Tõnu Tamm

Bioloogia

Ruum 303 G2BK (õpilasi 21) komisjon Sirje Miglai, Merit Sarandi

Majandusõpetus 

Ruum 103 G2EV (õpilasi 28) komisjon Mari Erm-Reining, Kadri Põder

Vene keel

Ruum 401 G2E (õpilasi 17) komisjon Viive Korb, Irina Mandrõko

Saksa keel

Ruum 206 G2E (õpilasi 3) komisjon Siiri Mägi, Siim Ruul

Sulge

07juuni
G1 klasside suuna üleminekueksam

G1 suunaeksam – kirjalik/suuline

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Füüsika

Aula G1A , G1R2 (õpilasi 71) komisjon Elmu Mägi, Arvo Press, Reet Kund

Auditoorium G1R1, G1R3 (õpilasi 72) komisjon Tõnu Tamm, Marge Tuul

Majandusõpetus - suuline

Ruum 102 G1EV (õpilasi 43) 

Komisjon Mari Erm-Reining, Kadri Põder

Keemia

Ruum 306 G1BK (õpilasi 37)

Komisjon Merit Sarandi, Viive Korb

Ajalugu, usundilugu - suuline

Ruum 103 G1E (õpilasi 30)

Komisjon Siim Ruul, Maia Erm, Helle Marttila

 

Sulge

Pärnu Koidula Gümnaasiumi lõpuaktused on 21. juunil 2022. aastal kell 12.00 (G3A, G3EV, G3E) ja kell 15.00 (G3R1, G3R2 ja G3BK) Pärnu Kontserdimajas. 

Sulge
2021/2022 õppeaasta
täna, 27.juuni