Õppesuunad

1. septembrist 2015 on Pärnu Koidula Gümnaasium riigigümnaasium ja kõige kaasaegsema õppekeskkonnaga kool Pärnumaal.

Soovid jätkata oma õpinguid maailma tippülikoolides? Soovid edasi õppida Eesti parimates ülikoolides? Kui jah, siis Koidula kool on just Sinu jaoks.

Koidula gümnaasiumist saab alguse Sinu ettevalmistus ülikooliks. See on Sinu esimene samm ülevabariigiliselt ja rahvusvaheliselt tunnustatud reaal- ja loodushariduse omandamise suunas - Koidula kooli vilistlased õpivad nii Eesti kui välismaa ülikoolides mitmetel erinevatel erialadel.

Konkursita võtame vastu linna ja maakonna aineolümpiaadide paremiku.

Enne kui otsustad, millise õppesuuna järgi Koidula koolis õppida, mõtle rahulikult, mis just Sinule kõige paremini sobib.

Ettevõtlussuund

Ettevõtlussuund aitab valmistuda akadeemiliseks või rakenduslikuks majanduse-, inseneri- ja tehnoloogiaõppeks nii Eesti kui välismaa ülikoolides, tagades kaasaegsed ettevõtlus- ja kommunikatsioonioskused ning arusaamise ühiskonnas toimuvatest nähtustest ja protsessidest ning nende vastastikustest seostest nii üksiksiku, ettevõtte, riigi kui ka rahvusvahelisel tasandil, arendades õpilastes ettevõtlikku ja keskkonda väärtustavat ning säästvat eluhoiakut ning probleemide lahendamise ja uurimise oskusi.
Ettevõtlussuund on kujundatud laia matemaatika ning  majandus- ja ettevõtlusõppe suunakursustest, mille hulgas on ka kursused "Õpilasfirma I-II".