Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Ainevõistlused Eksamid Sündmused Huvitegevus Loengud/töötoad Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
2018/2019 õppeaasta(16)
24jaanuar
Õpilasuurimuste I kaitsmine

17aprill
G3 klasside matemaatika proovieksam

Proovieksam algab kl 8.30 ja toimub nii aulas kui auditooriumis.

Sulge

22aprill
Eesti keele riigieksam

Eesti keele riigieksam toimub aulas ja auditooriumis, varemlõpetanud teevad eksami ruumis 106.

Komisjonid:

esimees Indrek Kaldo

asesimees Ille Rohtlaan

Aula: Tiia Toobal, Cedrut Kuusk, Maris Agasild, Ebe Saarna, Reet Kund

Auditoorium: Birgit Peterson, Merit Sarandi, Helle Marttila

Sulge

02mai
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde kaitsmine

Õpilasuurimusi ja praktilisi töid kaitstakse järgmistes ruumides:

KUNST - aula

LOODUS - auditoorium

TEHNOLOOGIA - 207

SOTSIAAL - 102

VARIA - 103

SPORT - 106

ÕPILASFIRMA - 113

Sulge

02mai
Õpilasfirmade äriplaanide kaitsmine

06mai
Inglise keele riigieksam - kirjalik

Inglise keele riigieksami kirjalik osa toimub aulas ja ruumis 106 (varemlõpetanud).

Komisjon

esimees Indrek Kaldo

aseesimees Ille Rohtlaan

Aula: Cedrut Kuusk, Merit Sarandi, Maris Agasild, Thomas Martin Kalinic, Ülle Sergejev, Tiiu Tõnisson, Tiina Hendrikson

Sulge

07-10
mai
Inglise keele riigieksam - suuline

Inglise keele riigieksami suuline osa toimub ruumides 101 ja 109, samuti ruumis 106 (varemlõpetanud).

Sulge

20mai
G2 klasside üleminekueksam - eesti keel

21mai
G1 klasside üleminekueksam - matemaatika

24mai
Matemaatika riigieksam

Matemaatika riigieksam toimub aulas, auditooriumis, ruumis 406 ja 106 (varemlõpetanud).

Komisjon:

esimees Indrek Kaldo

aseesimees Ille Rohtlaan

Aula: Tiia Toobal, Maris Agasild, Arvo Press

Auditoorium: Lemmi Nael, Cedrut Kuusk, Ille Rohtlaan

406: Kandela Õun, Birgit Peterson, Merit Sarandi

Sulge

27mai
G2 klasside üleminekueksam - matemaatika

28mai
G1 klasside üleminekueksam - inglise keel

30mai
G3EV koolieksam Entrepreneurial Skills Pass

G3EV  ruum 216 kl 8.30 

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Birgit Peterson, Madli Lavin

Sulge

31mai
G3 klasside koolieksam

Füüsika - kirjalik

G3A, G3R1, G3R2  aula kl 8.30 

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Tõnu Tamm, Elmu Mägi, Tiia Toobal, Maris Agasild, Cedrut Kuusk 

 

Bioloogia-keemia - kirjalik

G3BK ruum 303 kl 8.30 

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Sirje Miglai, Merit Sarandi, Gerli Luks

 

Sotsiaalained - suuline

G3E ruum 102 kl 8.30 

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Maia Erm, Siim Ruul

Sulge

03juuni
G2 klasside üleminekueksam - suunaeksam

04juuni
G1 klasside üleminekueksam - suunaeksam
2019/2020 õppeaasta(5)
06jaanuar
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde I esitamistähtaeg

Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde I esitamistähtaeg on 6. jaanuaril kl 16.00.

Sulge

30aprill
Õpilasuurimuste esitamise II tähtaeg

Õpilasuurimuste esitamistähtaeg on neljapäev, 30. aprill - töö on esitatud, kui juhendaja on selle laadinud Sharepointi vastavasse kausta. Õpilasuurimuste kaitsmine on videokonverentsi vahendusel klasside kaupa 18.–22. maini. 

Sulge

29mai
Eesti keele riigieksam

01juuni
Eesti keel teise keelena riigieksam - kirjalik ja suuline

05juuni
Matemaatika riigieksam
2020/2021 õppeaasta(10)

01veebruar
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde I kaitsmine


21aprill
Eesti keel teise keelena riigieksam - kirjalik ja suuline

07mai
Inglise keele riigieksam - kirjalik

10-11
mai
Inglise keele riigieksam - suuline


03juuni
Inglise keele üleminekueksam G1 klassidele

04juuni
Matemaatika üleminekueksam G2 klassidele

08juuni
G1–G2 klasside üleminekueksami lisaeksam
2021/2022 õppeaasta(6)
31jaanuar
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde I kaitsmine

Kaitsmised on ruumides 402, 406 ja 407.

Sulge

25aprill
Eesti keele riigieksam

EESTI KEEL 25.04 kl 10: esimees Indrek Kaldo, aseesimees Ille Rohtlaan;

Aula: Indrek Kaldo, Tiia Toobal, Anu Helemäe, Siiri Vimberg;

Auditoorium: Ille Rohtlaan, Ebe Saarna, Merit Sarandi;

Võimla: Maia Erm, Cedrut Kuusk, Reet Kund, Helle Marttila, Vallo Rahnik

Sulge

27aprill
Eesti keel teise keelena riigieksam - kirjalik ja suuline

EESTI KEEL TEISE KEELENA 27.04 kl 10 kirjalik/suuline

Esimees: Virve Laube; liikmed: Leili Sägi, Merle Taggu

Suuline eksam ruumis 104: Leili Sägi, Merle Taggu

Välishindaja Elve Otsalt

Sulge

02mai
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde II kaitsmine

Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde II kaitsmine toimub aulas, auditooriumis, ruumides 103, 303 ja 406. Algus kl 8.30, täpsem info klassijuhatajatelt.

G1 klasside õpilased on kaitsmistel vaatajad, osalema peab vähemalt kahes kaitsmiskomisjonis.

Sulge

03mai
Inglise keele riigieksam - kirjalik

INGLISE KEEL 3.05 kl 10 kirjalik: esimees Indrek Kaldo, aseesimees Ille Rohtlaan;

liikmed Siiri Vimberg, Tiina Hendrikson, Tiiu Tõnisson, Merit Sarandi

Suuline: Siiri Vimberg, Tiina Hendrikson, Tiiu Tõnisson, Ülle Sergejev

Sulge

04mai
Inglise keele riigieksam - suuline

INGLISE KEEL suuline  04.–05.05: esimees Indrek Kaldo, aseesimees Ille Rohtlaan; 

Komisjon: Siiri Vimberg, Tiina Hendrikson, Tiiu Tõnisson, Ülle Sergejev

Sulge
2021/2022 õppeaasta
täna, 20.mai
20mai
Matemaatika riigieksam

MATEMAATIKA  20.05 kl 10: esimees Indrek Kaldo, aseesimees Mari Erm-Reining; 

Aula: Indrek Kaldo, Tiia Toobal, Anu Helemäe, Siiri Vimberg;

Auditoorium: Mari Erm-Reining, Lemmi Nael, Kandela Õun;

Võimla: Maia Erm, Cedrut Kuusk, Arvo Press, Vallo Rahnik, Kai Esna

Sulge

23mai
G2 klasside üleminekueksam

G2 eesti keel – kirjalik kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Aula G2R1, G2EV (õpilasi 70) komisjon: Ebe Saarna, Mari Erm-Reining, Anu Helemäe

Võimla G2A, G2R2, G2BK, G2E (õpilasi 108) komisjon Reet Kund, Arvo Press, Kandela Õun, Sirje Miglai, Helle Marttila, Kai Esna

Sulge

24mai
G1 klasside üleminekueksam

G1 matemaatika – kirjalik kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Aula G1A, G1BK (õpilasi 72) komisjon Arvo Press, Elmu Mägi, Viive Korb

Auditoorium G1R1, G1R2 (õpilasi 74) komisjon Tiia Toobal, Lemmi Nael, Tõnu Tamm, Reet Kund

Võimla G1R3, G1EV, G1E (õpilasi 97) komisjon Marge Tuul, Kadri Põder, Helle Marttila

Sulge

25mai
G3 klasside koolieksam

Füüsika

G3A, G3R1, G3R2 

Aula ja auditoorium (õpilasi 103) kl 8.30

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: 

Aula (G3A, G3R1) -   Maia Erm, Elmu Mägi, Tiia Toobal

Auditoorium (G3R2) -  Tõnu Tamm, Cedut Kuusk

 

Keemia-bioloogia

G3BK 

Ruum 306 (õpilasi 18) kl 8.30

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Merit Sarandi, Sirje Miglai

Sulge

26mai
G3 klasside koolieksam

Entrepreneurial Skills Pass ettevõtlusteadmiste eksam

G3EV  

Ruum 216 kl 10.00 (õpilasi 25)

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Mari Erm-Reining, Tiiu Leibur

 

Sulge

30mai
G2 klasside üleminekueksam

G2 matemaatika – kirjalik/suuline kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Ruum 402 G2A (suuline, õpilasi 35) komisjon Arvo Press, Elmu Mägi

Aula G2R1, G2R2 (õpilasi 69) komisjon Tiia Toobal, Lemmi Nael, Kandela Õun

Auditoorium G2EV, G2BK, G2E (õpilasi 74) komisjon Cedrut Kuusk, Mari Erm-Reining, Sirje Miglai, Siim Ruul

Sulge

31mai
G1 klasside üleminekueksam

G1 inglise keel – kirjalik kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Aula G1BK, G1E, G1EV, G1R1 (A. Tammo grupid, õpilasi 90) komisjon Aime Tammo, Viive Korb, Helle Marttila, Mari Erm-Reining

Auditoorium G1BK, G1R1, G1EV (Ü. Sergejevi grupid, õpilasi 52) komisjon Ülle Sergejev, Kadri Põder, Tõnu Tamm

Ruum 203 G1A, G1R2 (T. Hendriksoni grupid, õpilasi 35) komisjon Tiina Hendrikson, Elmu Mägi

Ruum 204 G1A, G1R2 (T. Tõnissoni grupid, õpilasi 34) komisjon Tiiu Tõnisson, Reet Kund

Ruum 113 (G1R3 kogu klass, 32 õpilast) komisjon Siiri Vimberg, Marge Tuul

Sulge

31mai
G3 klasside koolieksam

Sotsiaalainete komplekseksam

G3E (õpilasi 32) kl 8.30

Ruum 103

Esimees Indrek Kaldo

Liikmed: Ille Rohtlaan, Siim Ruul, Maia Erm

Sulge

06juuni
G2 klasside suuna üleminekueksam

G2 suunaeksam – kirjalik kl 8.30

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Füüsika

Aula G2A, G2R1 (õpilasi 76) komisjon Elmu Mägi, Arvo Press

Auditoorium G2R2 (õpilasi 28) komisjon Kandela Õun, Tõnu Tamm

Bioloogia

Ruum 303 G2BK (õpilasi 21) komisjon Sirje Miglai, Merit Sarandi

Majandusõpetus 

Ruum 103 G2EV (õpilasi 28) komisjon Mari Erm-Reining, Kadri Põder

Vene keel

Ruum 401 G2E (õpilasi 17) komisjon Viive Korb, Irina Mandrõko

Saksa keel

Ruum 206 G2E (õpilasi 3) komisjon Siiri Mägi, Siim Ruul

Sulge

07juuni
G1 klasside suuna üleminekueksam

G1 suunaeksam – kirjalik/suuline

Komisjoni esimees Indrek Kaldo

Füüsika

Aula G1A , G1R2 (õpilasi 71) komisjon Elmu Mägi, Arvo Press, Reet Kund

Auditoorium G1R1, G1R3 (õpilasi 72) komisjon Tõnu Tamm, Marge Tuul

Majandusõpetus - suuline

Ruum 102 G1EV (õpilasi 43) 

Komisjon Mari Erm-Reining, Kadri Põder

Keemia

Ruum 306 G1BK (õpilasi 37)

Komisjon Merit Sarandi, Viive Korb

Ajalugu, usundilugu - suuline

Ruum 103 G1E (õpilasi 30)

Komisjon Siim Ruul, Maia Erm, Helle Marttila

 

Sulge