• Oxfordi Ülikool
  • Tartu Ülikool
  • Pärnu Koidula Gümnaasium
Previous Next
12A 12BH 12BR
matemaatika-füüsika humanitaarklass humanitaar-reaalklass
süvaklass

Adamsoo Reena; Aljas Annika; Aasa Marily;
Bernard Rene; Bizjukova Jana; Alev Annela;
Grünthal Tõnu; Gorbatšuk Tiia; Andressoo Marianne;
Jürioja Liina; Hook Triin; Karulin Olav;
Kuuskmann Madis; Joala Riina; Kiisa Halis;
Lasn Kaspar; Jõgila Helen; Koršakov Taavi;
Lepp Raido; Kivirähk Kristel; Kurm Kairi;
Leps Ago; Kutan Kairit; Käo Helen;
Lilleste Andres; Kuusk Piret; Kärg Ken;
Madissoon Rainer; Käpp Margit; Lehis Karmen;
Mengel Rene; Kõiv Erika; Melesk Maret;
Mets Sander; Lehtla Jana; Müür Triin;
Muhel Mari; Lopsik Siiri; Mägi Laura;
Nael Margus; Luik Maarja; Raadik Triin;
Palmaru Toomas; Oditšenko Heidi; Ree Mai;
Pihelpuu Riho; Peedimaa Madis; Roomet Margit;
Pihlapuu Triin-Ly; Rannak Irene; Rza-Kulijeva Delona;
Pirrus Lauri; Rähn Maria; Rüütel Pille-Riin;
Põld Janari; Saal Birgit; Sarapu Reidar;
Põldeots Alvar; Sillaste Vladimir; Sassjan Ann;
Rajande Alari; Talvet Jaan; Takk Kadi;
Rask Marko; Tõnisots Eve; Tamleht Maksim;
Raudsep Tarmo; Tõniste Iiris; Tilk Aivi;
Reinhold Mario-Martin; Visnak Getlin; Tohv Lenno;
Sool Henri; Vridolin Anneli; Tohver Tõnis;
Sprenk Katrin; Väljaots Kadri; Toomast Lyssi-Ann;
Tamsalu Külli;
Valgi Sirlin;
Teeäär Andres;
Viilik Katri;
Toim Siim;
Viilik Merlyn;
Toompalu Kristi;
Õisnurm Andro;
Tšuba Andre;

Tähiste Jane;

Tõnuri Tarmo;

Visnapuu Tarmo;

Volberg Mari-Liis;




Klassijuhataja Klassijuhataja Klassijuhataja
Elmu Mägi Viive Korb Ulvi Vetevood






12C 12SP
bioloogia-keemia klass spordiklass



Aug Geiri; Arsenjev Kristjan;
Bester Anu; Arula Andrus;
Juhanson Hellika; Grahv Marek;
Kaljura Merike; Joala Kätlin;
Karu Ulrika; Järv Kersti;
Kašulin Karin; Kauge Rando;
Kirejev Gerly; Kodasma Rinald;
Kirillov Martin; Koplus Kelli;
Kruusmaa Jane; Kustassoo Anti;
Lauk Helgo; Magnus Diana;
Lehtla Sigrid; Martin Meelis;
Lehtmaa Martin; Raaliste Pille;
Loime Katrin; Rahula Marko;
Merimaa Cristi; Raud Erko;
Nikitina Janika; Rešetnjak Kersti;
Nurmik Margus; Sang Katrin;
Popp Helen; Saue Sven;
Purge Liina; Sits Karmen;
Purre Merit; Toome Alari;
Rein Heiki; Toome Olga;
Rossmann Liis; Volt Kalev;
Saaver Keiu; Õunap Piret;
Sepp Haivi;

Strandson Sven;

Suslov Marko;

Tominga Tarmo;

Tomingas Jaan;

Toots Dagmar;

Tõnuri Agor;

Türn Triin;

Vapper Meelis;

Varik Vallo;

Veisson Laura;




Klassijuhataja Klassijuhataja
Merit Sarandi Sirje Õismets

Uudised