• Oxfordi Ülikool
  • Pärnu Koidula Gümnaasium
  • Tartu Ülikool
Previous Next
Pärnu Koidula Gümnaasiumi mõttesportlased on osalenud väga edukalt online-olümpiaadil mängus male – äsja lõppenud viimaselt etapilt toodi ära võistkondlik esikoht 1686 punktiga Nõo reaalgümnaasiumi ja Tallinna reaalkooli ees.
Kõik võistkonnaliikmed on individuaalarvestuses (kohanumber on nime ees) samuti kõrgetel kohtadel:
6. Igor Mohhov
9. Rasmus Pärn
10. Artur Tuttar
11. Oliver Vanker
13. Siim Raidmets
14. Arina Fedorova
16. Joosep Jantson
17. Garret Bergštein
22. Jennkifer Tõniste

Mõttesportlasi juhendab õpetaja Ruslan Mironov.

Olümpiaadi korraldavad Eesti Mõttespordi Liit, Eesti mõttespordi portaal Vint.ee, Eesti Kabeliit, Eesti Maleliit ja Eesti Renjuliit. Mõttespordi olümpiaadil toimuvad turniirid neljal alal: vene kabe, male, gomoku ja sudokude lahendamine.
Õppeaasta jooksul toimub neli etappi ning arvestus toimub kolmes erinevas vanusegrupis: algkool, põhikool ning gümnaasium.

Uudised

IMAGE Noored korraldasid Mai koolis toreda mängutunni

“Selliseid tunde võiks meil rohkem olla”, avaldas oma arvamust Mai kooli 2.d klassi klassiõpetaja... Loe edasi...
IMAGE Väitlusvõistluselt tuldi meistritiitliga

Meie väitlejad tulid Kuressaares toimunud Eesti kesk- ja põhikoolide meistrivõistlustelt tagasi... Loe edasi...
IMAGE "My World in the Drop of Water" projekt viis Hollandisse

09.04. - 15.04. toimub Erasmus+ projekti "My World in the Drop of Water" kohtumine Hollandis, Almelos.... Loe edasi...
IMAGE Digigirlsi inspiratsioonipäeva muljed

Reedel, 7. aprillil käisime valikaine raames õppereisil Tallinnas, kinos Kosmos IMAX, kus toimus... Loe edasi...
Vabariiklikul matemaatikaolümpiaadil parimate hulgas

8. aprillil toimus matemaatikaolümpiaadi vabariiklik lõppvoor Tartus ja 11. klassi arvestuses... Loe edasi...
Tubli 6. koht soome keele vabariiklikult olümpiaadilt

G1A klassi õpilane Anastasija Gorjatševa osales 7. aprillil Tartus soome keele olümpiaadi Agricola... Loe edasi...

Eelolevad sündmused

Neljapäev 27.04 @09:00 -
Eesti keel teise keelena riigieksam - suuline osa
Neljapäev 27.04 @14:00 - 17:00
G2 klasside õpilasuurimuste ja praktiliste tööde kaitsmine
Reede 28.04 @08:30 - 15:30
Õpilasuurimuste ja praktiliste tööde kaitsmine