• Oxfordi Ülikool
  • Pärnu Koidula Gümnaasium
  • Tartu Ülikool
Previous Next
{tab=Head ainetundjad}
Jrk Õpilane Klass Aine LV PV ÜR RV Õpetaja/juhendaja
1 Siim Orgvee 8 Kajakas     44,9   Elmu Mägi
2 Cristin Marii Titma 8 Kajakas     44,6   Elmu Mägi
                 
3 Oskar Samuel Rebane 9 Kajakas     61,2   Elmu Mägi
      emakeel   II     Helle Marttila
4 Karl-Johan Pilve 9 Kajakas     58,0   Elmu Mägi
      matemaatika   II     Lemmi Nael
5 Markus Ilmar Münzer 9 Kajakas     52,2   Elmu Mägi
6 Leonardo Sooväli 9 Känguru     70,0   Lemmi Nael
7 Oskar Aru 9 matemaatika   III     Lemmi Nael
8 Janeli Arukask 9 füüsika   II      Elmu Mägi
9 Oskar Nõmm 9 füüsika   III     Elmu Mägi
                 
10 Ander Koppel 10 Kajakas     60,1   Elmu Mägi
11 Anette Baum 10 Kajakas     60,0   Elmu Mägi
12 Rauno Kivimägi 10 Kajakas     59,9   Elmu Mägi
13 Hendriico Merila 10 Kajakas     57,5   Elmu Mägi
14 Joosep Jantson 10 Känguru     85   Tiia Toobal
15 Taisto Roosipuu 10 Känguru     81   Arvo Press
16 Kristin Viikmaa 10 Känguru     75   Tiia Toobal
17 Sander Kangur 10 Känguru     74   Kandela Õun
18 Ats Kaldma 10 Känguru     74   Lemmi Nael
19 Karl-Erik Laasma 10 Känguru     74   Tiia Toobal
20 Gert Särev 10 Känguru     74   Tiia Toobal
21 Erni Rentnik 10 Känguru     73   Lemmi Nael
22 Elizaveta Krjukova 10 Känguru     71   Tiia Toobal
      füüsika   II     Elmu Mägi
23 Kaspar Elmend 10 Känguru     71   Tiia Toobal
24 Silver Põlgaste 10 Känguru     68   Tiia Toobal
25 Rauno Kivimägi 10 Känguru     67   Tiia Toobal
26 Katarina Vainult 10 Känguru     64   Tiia Toobal
27 Karl-Markus Pruul 10 Känguru     63   Arvo Press
28 Erki Leht 10 Känguru     69   Tiia Toobal
      inglise keel II-III       Tiina Hendrikson
      füüsika   III     Elmu Mägi
29 Sigrid Latt 10 emakeel   II     Helle Marttila
30 Karmen Grigor 10 emakeel   III-IV     Reet Kund
31 Mairo Mitt 10 bioloogia   II-III     Sirje Miglai
                 
32 Kristo Karl Aedma 11 Kajakas     69,4   Elmu Mägi
      geograafia   III     Gerli Luks
33 Marek Parts 11 Kajakas     66,1   Elmu Mägi
      matemaatika   III     Arvo Press
34 Kevin Saare 11 Kajakas     64,6   Elmu Mägi
35 Markus-Oliver Tamm 11 Kajakas     60,4   Elmu Mägi
36 Ranel Tasane 11 Känguru     66   Tiia Toobal
37 Andri Annerviek 11 Känguru     64   Arvo Press
38 Stefan Juhanson 11 Känguru     64   Arvo Press
39 Peter-Sten Annus 11 Känguru     63   Tiia Toobal
40 Heino Sass 11 inglise keel II-III       Tiiu Tõnisson
      füüsika   II     Elmu Mägi
41 Nora Küüts 11 bioloogia   III     Sirje Miglai
42 Joonas-Sander Tamm 11 matemaatika   II     Arvo Press
      füüsika   III     Elmu Mägi
43 Siim Oselein 12 Känguru         Tiia Toobal
    12 keemia   III     Merit Sarandi
44 Elis Pill 12 inglise keel II       Ülle Sergejev
      Kajakas     69,3   Elmu Mägi
45 Bert Reila 12 geograafia   II     Gerli Luks
46 Karl Marti Toots 12 keemia   II     Merit Sarandi
47 Erik Amor 12 matemaatika   II     Tiia Toobal
      füüsika   II     Elmu Mägi
48 Silver Käsper 12 matemaatika   III     Tiia Toobal
      Kajaks     65,3   Elmu Mägi
49 Karoliine Kurvits 12 füüsika   III     Elmu Mägi
50 Joonas Timmi 12 kunst   II     Heleri Saks
51 Taavi Altpuu 12 majandus   II     Mari Suurväli
52 Leenu Reinsalu 12 Kajakas     64,6   Elmu Mägi

{tab=Konkursid}

Jrk Õpilane Klass Konkurss LV PV ÜR RV Õpetaja/juhendaja
1 Katrin Kostabi 8 füüsika viktoriin III       Elmu Mägi
2 Siim Orgvee 8 füüsika viktoriin III       Elmu Mägi
3 Cristin Mari Titma 8 füüsika viktoriin III       Elmu Mägi
4 Oskar Samuel Rebane 9 Huvitav teadus I       Helle Marttila
5 Triin Nõmm 9 Huvitav teadus I       Helle Marttila
6 Lisbet Raedov 9 Huvitav teadus I       Helle Marttila
7 Karl-Johan Pilve 9 Huvitav teadus I       Helle Marttila
8 Oskar Aru 9 Huvitav teadus I       Helle Marttila
9 Markus Ilmar Münzer 9 Huvitav teadus I       Helle Marttila
10 Nicole Marchesani 9 Huvitav teadus I       Helle Marttila
11 Leonardo Sooväli 9 Huvitav teadus I       Helle Marttila
12 Carmen Tomson 9 Huvitav teadus I       Helle Marttila
13 Uku-Laur Jagomägi 10 Koidulaulik I       Helle Marttila
14 Tauri Ramst 10 male II       Ruslan Mironov
15 Taisto Roosipuu 10 Euroopa päeva orienteeriumine II       Haide Kuivas
16 Karl Markus Pruul 10 Euroopa päeva orienteeriumine II       Haide Kuivas
17 Marvin Käige 10 Euroopa päeva orienteeriumine II       Haide Kuivas
18 Jaanika Kersalu 10 Euroopa päeva orienteeriumine II       Haide Kuivas
19 Rando Jürgens 10 Euroopa päeva orienteeriumine II       Haide Kuivas
20 Kelly Lokk 11 Meie Pärnu I       Maia Erm
21 Martin Raid 11 Meie Pärnu I       Maia Erm
22 Getri Tomson 11 Meie Pärnu I       Maia Erm
23 Heino Sass 11 Meie Pärnu I       Maia Erm
24 Merilin Kõrnas 11 Meie Pärnu I       Maia Erm
25 Siim Malm 11 ideekonkurss Pärnu Jõgi ettevõtluse heaks I       Mari Suurväli
26 Kaur Lauer 11 ideekonkurss Pärnu Jõgi ettevõtluse heaks I       Mari Suurväli
27 Ranel Tasane 11 ideekonkurss Pärnu Jõgi ettevõtluse heaks I       Mari Suurväli
28 Keith Rehe Allikvee 11 ideekonkurss Pärnu Jõgi ettevõtluse heaks I       Mari Suurväli
29 Saimon Sepp 11 ideekonkurss Pärnu Jõgi ettevõtluse heaks III       Mari Suurväli
30 Henri Egert Saaremägi 11 ideekonkurss Pärnu Jõgi ettevõtluse heaks III       Mari Suurväli
31 Martin Raid 11 Kuldsuu III       Ebe Saarna
32 Veera Huovinen 12 Kuldsuu I   I   Reet Kund
      inglise keele kõnevõistlus I       Tiina Hendrikson
33 Triin Toimetaja 12 väitlus III       Siim Ruul
34 Lauri Leas 12 väitlus III       Siim Ruul
35 Hendrik Tamm 12 male II       Ruslan Mironov
36 Karl Marti Toots 12 male II       Ruslan Mironov
37 Kevin Guljajev 12 nutivõistlus I       Kristiina Pärn
38 Henrik Tomson 12 nutivõistlus I       Kristiina Pärn
39 Juhannes Evert 12 nutivõistlus I       Kristiina Pärn
40 Joonas Timmi 12 kunstikonkurss II       Heleri Saks
41 Siim Sepp 12 videokonkurss I       Heleri Saks
42 Martin Unn 12 videokonkurss I       Heleri Saks
43 Juhannes Evert 12 videokonkurss I       Heleri Saks
44 Agnes Sepa 12 videokonkurss I       Heleri Saks
45 Elina Talvaru 12 videokonkurss I       Heleri Saks
46 Kirke Tarjus 12 videokonkurss I       Heleri Saks

{tab=Parimad sportlased}

Jrk Õpilane Klass Konkurss LV PV ÜR RV Õpetaja/juhendaja
1 Oskar Lepik 8 jalgpall III       Vallo Rahnik
2 Rando Possul 8 jalgpall III       Vallo Rahnik
3 Hugo Valk 8 jalgpall III       Vallo Rahnik
4 Siim Orgvee 8 jalgpall III       Vallo Rahnik
5 Vitali Tõniste 8 jalgpall III       Vallo Rahnik
6 Ralf Vihmaru 8 jalgpall III       Vallo Rahnik
7 Mirko Mardiste 9 jalgpall III       Vallo Rahnik
8 Rasmus Ilves 9 jalgpall III       Vallo Rahnik
9 Roberto Aavamägi 9 jalgpall III       Vallo Rahnik
10 Jakob Ristimets 9 jalgpall III       Vallo Rahnik
11 Tanno Aak 9 jalgpall III       Vallo Rahnik
12 Madis Parrol 9 jalgpall III       Vallo Rahnik
13 Artur Salda 9 jalgpall III       Vallo Rahnik
14 Triin Nõmm 9 võrkpall I       Kai Esna
15 Henry Laurson 10 jalgpall I       Vallo Rahnik
16 Kris Antsmaa 10 jalgpall I       Vallo Rahnik
17 Marvin Käige 10 jalgpall I       Vallo Rahnik
18 Sander Kangur 10 jalgpall I       Vallo Rahnik
19 Taisto Roosipuu 10 jalgpall I       Vallo Rahnik
20 Ander Pabo 10 jalgpall I       Vallo Rahnik
21 Karl-Erik Laasma 10 jalgpall I       Vallo Rahnik
22 Gert Milistver 10 jalgpall I       Vallo Rahnik
23 Johanne Alexander Aksberg 10 korvpall I   III   Vallo Rahnik
24 Rando Jürgens 10 korvpall I   III   Vallo Rahnik
25 Ruth Unn 10 võrkpall I       Kai Esna
26 Epp Peetsalu 10 võrkpall I       Kai Esna
27 Andra Holland 10 võrkpall I       Kai Esna
28 Laura Jürima 10 võrkpall I       Kai Esna
29 Alex Tähemaa 10 Öö Keat II       Haide Kuivas
30 Eggert Valter 10 Öö Keat II       Haide Kuivas
31 Anu Annus 10 Öö Keat II       Haide Kuivas
32 Taisto Roosipuu 10 Öö Keat II       Haide Kuivas
33 Maria Liis Tomson 10 Öö Keat II       Haide Kuivas
34 Siim Malm 11 jalgpall I       Vallo Rahnik
35 Patrik Peremees 11 korvpall I   III   Vallo Rahnik
36 Fred Arro 11 korvpall I   III   Vallo Rahnik
37 Karl Lauer 11 korvpall I   III   Vallo Rahnik
38 Keidi Paldis 11 võrkpall I       Kai Esna
39 Kert Koplus 12 jalgpall I       Vallo Rahnik
40 Kristo Kull 12 jalgpall I       Vallo Rahnik
41 Alexander Puussaar 12 jalgpall I       Vallo Rahnik
42 Hendrik Vainu 12 jalgpall I       Vallo Rahnik
43 Ian Saarik 12 jalgpall I       Vallo Rahnik
44 Gert Jõeäär 12 jalgpall I       Vallo Rahnik
45 Andres Andrei 12 korvpall I   III   Vallo Rahnik
46 Kert Koplus 12 korvpall I   III   Vallo Rahnik
47 Liina Luhar 12 võrkpall I       Kai Esna

{/tabs}