• Pärnu Koidula Gümnaasium
  • Tartu Ülikool
  • Oxfordi Ülikool
Previous Next
{tab=Olümpiaadide ja ainevõistluste võitjad}
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor    
8.klass 1.koht Karl-Johan Pilve Elmu Mägi  
  2.koht Oskar Aru Elmu Mägi  
9.klass 2.koht Anette Baum Elmu Mägi  
  3.koht Ander Koppel Elmu Mägi  
10.klass 1.-2.koht Kristo Karl Aedma Elmu Mägi  
  1.-2.koht Joonas-Sander Tamm Elmu Mägi  
  3.koht Markus-Oliver Tamm Elmu Mägi  
11.klass 1.koht Karl Marti Toots Elmu Mägi vabariigis 12.koht
  2.koht Karoliine Kurvits Elmu Mägi vabariigis 21.koht
  3.koht Elis Pill Elmu Mägi  
12.klass 1.koht Juhan Raedov Elmu Mägi  
  2.koht Raigo Vilur Elmu Mägi vabariigis 10.koht
  3.koht  Remo Eerma Elmu Mägi  
         
Pärnu linna füüsika viktoriin    
8.klass 1.koht Markus-Ilmar Münzer Elmu Mägi  
    Oskar Aru    
9.klass 3.-5.koht Ander Koppel Elmu Mägi  
    Erki Leht    
    Anette Baum    
         
TÜ Teaduskooli füüsikavõistlus Kajakas    
10.klass 3.koht Heino Sass Elmu Mägi  
  4.koht Kristo karl Aedma Elmu Mägi  
  8.koht Marek Parts Elmu Mägi  
11.klass 1.koht Karl Marti Toots Elmu Mägi  
  2.koht Silver Käsper Elmu Mägi  
  8.koht Erik Amor Elmu Mägi  
         
Matemaatikaolümpiaadi linnavoor    
5.klass 3.koht Elisa Annamaa Sirje Õismets  
         
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor    
8.klass 1.koht Oskar Aru Lemmi Nael  
  2.koht Leonardo Sooväli Lemmi Nael  
9.klass 3.koht Ander Koppel Tiia Toobal  
10.klass 1.koht Kristo Karl Aedma Arvo Press vabariigis 20.koht
  2.koht Markus-Oliver Tamm Arvo Press  
  3.-5.koht Joosep Roots Arvo Press  
    Andri Annerviek Arvo Press  
    Joonas-Sander Tamm Arvo Press  
11.klass 1.koht Erik Amor Tiia Toobal vabariigis 6.koht
  2.koht Karl Marti Toots Tiia Toobal vabariigis 16.koht
  3.koht Karoliine Kurvits Tiia Toobal  
12.klass 1.koht Elina Ild Arvo Press vabariigis 16.koht
  2.koht Raigo Vilur Arvo Press  
  3.koht Rando Aomere Arvo Press  
         
TÜ Teaduskooli matemaatikavõistlus Känguru  
5.klass 97 p Elisa Annamaa Sirje Õismets NT
  96 p Alexander Jõepera Sirje Õismets NT
  82 p Karl Mattias Tammeniit Sirje Õismets  
  79 p Rigo Sildoja Sirje Õismets  
  76 p Karl Vilhelm Pulk Sirje Õismets  
  75 p Birgit Hallimäe Sirje Õismets  
6.klass 94 p Markus Visnapuu Arvo Press NT
7.klass 79 p Evert Saarnak Tiia Toobal  
  77 p Laura Laud Sirje Õismets  
  70 p Rain Raadik Sirje Õismets  
8.klass 123 p Triin Nõmm Lemmi Nael NT
  115 p Karl Johan Pilve Lemmi Nael NT
  107 p Jaanus Tomson Lemmi Nael NT
  95 p Leonardo Sooväli Lemmi Nael NT
  81 p Madlenne Timofejev Sirje Õismets  
  76 p Anette Lille Põlluste Sirje Õismets  
  75 p Maarja Kauniste Sirje Õismets  
9.klass 108 p Ander Koppel Tiia Toobal NT
  80 p Kristin Viikmaa Tiia Toobal  
  75 p Erki Leht Tiia Toobal  
  65 p Marvin Käige Sirje Õismets  
  63 p Karl Hans Siimer Tiia Toobal  
  62 p Karl-Erik Laasma Tiia Toobal  
10.klass 104 p Markus-Oliver Tamm Arvo Press NT
  94 p Kristo Karl Aedma Arvo Press NT
  89 p Joonas-Sander Tamm Arvo Press NT
  77 p Trevor Kallaste Tiia Toobal  
  71 p Taavi Valter Taveter Arvo Press  
  66 p Liisa Paiste Tiia Toobal  
  64 p Stefan Juhanson Arvo Press  
         
Pärnu linna infootsimise võistlus    
10.-12.kl 1.koht Peter-Sten Annus Urmas Palmaru  
         
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor    
8.klass 2.koht Oskar Aru Merit Sarandi  
9.klass 3.koht Jennie-Ry Lootus Merit Sarandi  
11.klass 1.koht Karl Marti Toots Merit Sarandi  
  2.koht Leenu Reinsalu Merit Sarandi  
  3.koht Siim Oselein Merit Sarandi  
12.klass 2.koht Imbi Esko Merit Sarandi  
         
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor    
11.klass 2.-3.koht Lauri Leas Sirje Miglai  
  2.-3.koht Kadri Saul Sirje Miglai  
12.klass 2.koht Claudia Kaubi Sirje Miglai  
  3.-4.koht Artur Stoljar Sirje Miglai  
         
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor    
10.klass 2.koht Nora Küüts Gerli Luks  
12.klass 1.koht Raigo Vilur Gerli Luks  
         
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor    
8.klass 2.koht Lisbet Raedov Helle Marttila  
9.klass 1.koht Sigrid Latt Ebe Saarna  
         
Inglise keele olümpiaadi linnavoor    
9.klass 2.koht Erki Leht Sirje Trisna  
12.klass 3.koht Ottomar Vaga Ülle Sergejev  
         
         
         
Vene keele olümpiaadi linnavoor    
eesti grupp      
7.klass 1.koht Siim Orgvee Viive Korb  
  2.koht Kirke Pruudel Viive Korb  
9.klass 1.koht Gerdi Põldsam Viive Korb  
10.klass 2.koht Getri Tomson Viive Korb  
  3.koht Susanna Rein Viive Korb  
11.klass 1.koht Petra Prints Irina Mandrõko  
  2.koht Elis Pill Irina Mandrõko  
vene grupp        
7.klass 1.koht Karina Vassiljeva Irina Mandrõko  
  2.koht Nataly Bogdanova Irina Mandrõko  
9.klass 1.-3.koht Arina Maslova Viive Korb  
11.klass 2.-3.koht Andrei Ivanov Irina Mandrõko  
         
Ajaloo-olümpiaad      
Teaduse ja tehnika areng XIX sajandil    
10.-12.kl 1.koht Petra Prints Madis Somelar vabariigis 1.koht
  2.koht Andrei Ivanov Madis Somelar vabariigis 10.-11.koht
Maailm 1991-2011      
10.-12.kl 1.koht Elis Pill Madis Somelar vabariigis 1.-2.koht
Eesti 20.saj alguses      
10.-12.kl 1.koht Kristjan Kers Madis Somelar vabariigis 2.koht
    Silver Sepp Madis Somelar vabariigis 7.koht
         
Eesti põhikoolide MV väitluses     
9.klass 1.koht Uku-Laur Jagomägi Siim Ruul  
    Oskar Samuel Rebane    
    Rauno Kivimägi    
         
Eesti ühiskonnaõpetuse meistrivõistlused  
11.klass 5.koht Siim Oselein    
         
Vabariiklik ajalooalaste uurimistööde võistlus  
eripreemia   Peeter Fridolin Madis Somelar  
         
Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor    
9.klass 1.koht Lilii Luusepp Edda Teearu  
  3.koht Laura Rohtlaan Edda Teearu  
12.klass 3.koht Imbi Esko Heleri Saks  
         
Majandusolümpiaad    
11.klass 1.koht Taavi Altpuu Mari Suurväli vabariigis 27.koht
         
Vabariiklik inimesõpetuse olümpiaad    
8.klass 4.koht Madlenne Timofejev Kaja Tammetalu  

{tab=Konkursside ja võistluste võitjad}

Noorte etlejate konkurss "Koidulauliku valgel"  
7.-9.klass 1.koht Lisbet Raedov Marge Kanniste  
  2.koht Uku-Laur Jagomägi Ebe Saarna eripreemia
10.-12.kl eripreemia Imbi Esko Marge Kanniste  
         
Pärnu linna "Kuldsuu" kõnevõistlus    
põhikool 1.koht Sigrid Latt Ebe Saarna  
10.-12.kl. 1.koht Veera Huovinen Reet Kund vabariigis 3.koht
         
Eesti Keskkoolide MV väitlemises 2.etapp    
10.-12.kl 3.koht Pille Riin Kuningas Siim Ruul  
    Triin Tometaja    
    Lauri Leas    
         
Pärnu linna draamakonkurss    
5.-6.klass 3.koht Brenda Teder Ebe Saarna  
    Erik Ilmsalu    
    Timo Kund    
    Ain Kivimägi    
    Britt Rondo    
7.-8.klass 2.koht Eva-Christine Pajo Ebe Saarna  
    Arlet Müristaja    
    Annabel Sarapuu    
    Kertu Lorents    
         
Pärnumaa kooliteatrite festival    
10.-12.kl 2.koht Petra Prints Reet Kund näitleja potentsiaali 
    Joonas Timmi   eripreemia
    Siim-Hendrik Kõiv    
         
Pärnu linna kunstikonkurss    
5.klass 3.koht Rigo Sildoja Edda Teearu  
7.klass 3.koht Hanna Brit Jõgis Edda Teearu  
8.klass eripreemia Madlenne Timofejev Edda Teearu  
9.klass 3.koht Egle Kuusk Edda Teearu  
    Getter Killing Edda Teearu  
10.klass 3.koht Silvio Meskat Heleri Saks  
11.klass 1.koht Joonas Timmi Heleri Saks  
12.klass 1.koht Imbi Esko Heleri Saks  
         
Pärnumaa solistide konkurss "Sügisulg"    
13.-15.a 2.koht Kristelle Viljak Margrit Kits  
         
Pärnu rahvusvaheline laste ja noorte muusikafestival "Kuldleheke"
13.-15.a 3.koht Kristelle Viljak Margrit Kits pop-jazzi kategoorias
         
Pärnu koolinoorte viktoriin "Meie Pärnu"    
10.-12.kl 2.koht Raigo Vilur Maia Erm  
    Juhan Raedov    
    Liina Press    
    Elina Ild    
    Petra Prints    
         
Gümnaasiumiõpilaste mälumäng "Meediamull"  
12.klass 1.koht Stella Raudsepp    
    Georg Landing    
    Liina Press    
    Alois Luhamaa    
    Remo Eerma    
11.klass 2.-3.koht Pille-Riin Peet Haide Kuivas  
    Karl Naarits    
    Andria Hüva    
    Lauri Leas    
    Elis Pill    
         
Saksa keele linnamäng    
põhikool 1.koht Erki Leht Siiri Mägi  
    Caspar Kodar    
    Margus Kodasmaa    
    Karl-Hans Siimer    
  2.koht Andreas Lootus Siiri Mägi  
    Jenny-Ry Lootus    
    Uku-Laur Jagomägi    
    Irma Kuusk    
    Lisete Viisut    
    Siim Raidmets    
         
Stokkeri MV "Ehita hüppav monster truck"    
põhikool 1.koht Deniel Žurbi Pärt Kukk esindavad finaalis
    Karl Joonas Pulst   Pärnu linna
    Handreas Hallimäe    
    Evert Saarnak    
         
Pärnu Loodusmaja loodusviktoriinide sari    
10.-12.kl 1.koht Kadri Saul Sirje Miglai  
    Triin Toimetaja    
    Lauri Leas    
    Pille-Riin Kõks    
    Ingrid Aamer    
         
Päru linna Euroopa päeva orienteerumismäng  
põhikool 1.-2.koht Lisbeth Paemurd    
    Laura Laud    
    Elika Laur    
    Anna-Liisa Maadre    
    Anti-Holger Mutik    
         
Pärnu linna videokonkurss    
põhikool 1.koht Gerdi Põldsam    
    Lisete Viisut    
    Diana Vendelin    
    Sigrid Latt    

{tab=Parimad sportlased}

Pärnu linna koolinoorte MV jalgpallis    
6.-7.klass 1.koht Artur Šalda Vallo Rahnik  
    Oskar Lepik    
    Siim Orgvee    
    Indrek Amor    
    Rano Possul    
    Christopher Robin Antsu    
    Peeter Põhonin    
    Clen-Raith Uibo    
    Ranet Ristikivi    
8.-9.klass 1.koht Rasmus Ilves Vallo Rahnik  
    Mirko Mardiste    
    Kris Antsmaa    
    Marvin Käige    
    Heinri Pilme    
    Kristofer Laadre    
    Andreas Lootus    
    Oskar Lepik    
    Artur Šalda    
    Indrek Amor    
    Rainer Ansu    
    Silver Õismets    
    Roberto Aavamägi    
         
EKSL-i 6.-9.klassi meistriliiga võistlustel saalijalgpallis  
6.-9.klass   Kris Antsmaa Tiina Hodakov vabariigis 3.koht
    Marvin Käige   vabariigis 3.koht
    Mirko Mardiste   vabariigis 3.koht
    Oskar Lepik   vabariigis 3.koht
    Andreas Lootus   vabariigis 3.koht
    Silver Õismets   vabariigis 3.koht
    Roberto Aavamägi   vabariigis 3.koht
    Romet Reilson   vabariigis 3.koht
    Heinri Pilme   vabariigis 3.koht
         
EKSL-i Eesti Korvpalliliidu 3x3 korvpallisari  
4.-5.klass 1.koht Kristjan Sillaots Vallo Rahnik vabariigis 3.koht
    Antero Jakobson   vabariigis 3.koht
    Roland Silt   vabariigis 3.koht
    Alexander Jõepera   vabariigis 3.koht
  1.koht Helerin Kass Tiina Hodakov vabariigis 3.koht
    Saara Lota Pajunurm   vabariigis 3.koht
    Merit Lipp   vabariigis 3.koht
         
Pärnu linna koolinoorte MV korvpallis    
6.-7.klass 1.koht Artur Šalda Vallo Rahnik  
    Oskar Lepik    
    Siim Orgvee    
    Kevin Voll    
    Oliver Kihu    
    Roland Silt    
    Antero Jakobson    
    Kristjan Sillaots    
    Alexander Jõepera    
    Marc Markarjan    
8.-9.klass 1.koht Heinri Pilme Vallo Rahnik  
    Rainer Ansu    
    Klaus Aksberg    
    Randel Uibo    
    Kardon Naudi    
    Madis Parrol    
10.-12.kl 1.koht Andres Andrei Vallo Rahnik  
    Patrik Peremees    
    Kert Koplus    
    Hendrik Laas    
    Valev Paukson    
    Fred Arro    
    Laur Lauer    
    Erik Jörgen Sempelson    
    Kristjan Kuningas    
         
Pärnu linna koolinoorte MV akrobaatikas    
5.klass 1.koht Kirke Kivisto Kai Esna  
         
Pärnu linna koolinoorte MV rahvastepallis  
4.-5.klass 1.koht Helerin Kass Tiina Hodakov  
    Elina Olde    
    Andra Klaas    
    Anette Anton    
    Vanessa Nikitina    
    Saara Lotta Pajunurm    
    Nele Liis Sams    
    Lizet Tüvi    
    Merit Lipp    
         
Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused    
4.-5.klass 3.koht Elina Olde Tiina Hodakov  
    Helerin Kass    
    Saara Lotta Pajunurm    
    Lizet Tüvi    
    Anette Anton    
    Vanessa Nikitina    
    Nele Liis Sams    
    Merit Lipp    
4.-5.klass 2.koht Roland Silt Vallo Rahnik  
    Kristjan Sillaots    
    Antero Jakobson    
    Alexander Jõepera    
    Karl Wilhelm Pulk    
    Martin Vidrik    
         
EKSL-i ja Võrkpalli Liidu võrkpalli miniliiga Pärnu turniir  
4.-5.klass 1.koht Nele Liis Sams Tiina Hodakov piirkonnas 2.koht
    Elina Olde   piirkonnas 2.koht
    Marion Saarik   piirkonnas 2.koht
    Lizet Tüvi   piirkonnas 2.koht
    Berit Merirand    
    Grete Merila   piirkonnas 2.koht
            Kerttu Karu   piirkonnas 2.koht
8.-9.klass 1.koht Siim Raidmets Uko Kõrge  
    Silver Õismets    
    Karl Paisuots    
    Rainer Ansu    
    Karl Hans Siimer    
    Uku-Laur Jagomägi    
    Andreas Lootus    
         
Pärnu linna koolinoorte MV ergomeetrisõudmises  
8.-9.kl. 1.koht Margus Kodasmaa Uko Kõrge  
    Tristan Lasn    
    Ander Koppel    
    Laura Hitrova    
    Karolina Poželaite    
10.-12.kl. 1.koht Siim Sepp Uko Kõrge  
    Kasper Jürimäe    
    Mark Felix Mumma    
    Liisa Raie    
    Andra Laura Meeksa    
         
         
Pärnu linna koolinoorte MV males    
6.-12.kl 1.koht Laura Laud   võistkondlik 1.koht
  2.koht Maia-Liisa Aleksandrov   võistkondlik 1.koht
  1.koht Marten Jaanimets   võistkondlik 1.koht
    Hendrik Tamm   võistkondlik 1.koht
         
Pärnu linna MV orienteerumises    
4.-5.kl 2.koht Elina Olde Tiina Hodakov  
6.-7.kl 2.koht Artur Šalda Tiina Hodakov  
  2.koht Elliki Juhkam Tiina Hodakov  
8.-9.kl 1.koht Ander Koppel Tiina Hodakov  
    Caspar Kodar    
    Oskar Samuel Rebane    
    Anette Baum    
    Kristin Viikmaa   ind. 1.koht
    Egle Kuusik    
10.-12.kl 1.koht Joosep Karlson Tiina Hodakov  
    Erik-Jörgen Sempelson   ind. 3.koht
    Andreas Baum    
    Kelly Sepp   ind. 2.koht
    Regina Lõpp-Elmeste   ind. 1.koht
    Elina Ild   ind. 3.koht
         
TV 10 olümpiastarti      
kõrgush 1.koht Elisa Annamaa    
         
Eesti MV judos      
  2.koht Oliver Sumberg    
         
Eesti MV suusatamises    
  1.koht Romet Sutt    
         
EKSL-i võimlemisfestival    
4.-6.kl   Eliise Niklus Kai Esna laureaadid
    Irmeli Tõniste    
    Anastasija Bedrataja    
    Grit Põldaru    
    Kirke Kivisto    
    Lizette Petrova    

{/tabs}