• Tartu Ülikool
  • Pärnu Koidula Gümnaasium
  • Oxfordi Ülikool
Previous Next

2010

1. Oskar Lepik 3.kl Känguru R.Milova
2. Karl-johan Pilve 4.kl Känguru L.Martinson
3. Jaanus Tomson 4.kl Känguru L.Martinson
4. Lisanna Jürisoo 4.kl õpioskused L.Martinson
5. Triin Nõmm 4.kl õpioskused L.Martinson
      Känguru L.Martinson
6. Madis Aasa 4.kl õpioskused L.Martinson
7. Vahur Rähn 4.kl õpioskused L.Martinson
      Känguru L.Martinson
8. Anette Baum 5.kl Känguru T.Toobal
9. Roman Tamm 5.kl Nuputa T.Toobal
10. Oskar Samuel Rebane 5.kl Nuputa T.Toobal
11. Markus Oliver Tamm 6.kl Nuputa S.Õismets
      Känguru S.Õismets
12. Joonas Sander Tamm 6.kl Nuputa S.Õismets
      Känguru S.Õismets
      matemaatika S.Õismets
13. Viktoria Notšovnaja 6.kl vene keel I.Mandrõko
14. Getri Tomson 6.kl vene keel V.Korb
15. Silver Käsper 7.kl. Nuputa T.Toobal
16. Erik Amor 7.kl. Nuputa T.Toobal
      matemaatika T.Toobal
17. Petra Prints 7.kl. Nuputa T.Toobal
18. Kristo Kull 7.kl. ajalugu M.Somelar
19. Tambet Väärtmaa 8.kl. füüsika E.Mägi
      loodusteadused E.Mägi
20. Andreas Baum 8.kl. Känguru A.Press
21. Kristo Ment 9.kl. geograafia V.Somelar
      füüsika E.Mägi
      füüsika lahtine võistlus E.Mägi
      matemaatika L.Nael
      Känguru L.Nael
      keemia M.Sarandi
      loodusteadused S.Miglai
      E.Mägi, M.Sarandi
22. Rasmus Iila 9.kl. Känguru L.Nael
23. Hanna-Stina Sonts 9.kl. saksa keel E.Pampa
      matemaatika L.Nael
      kirjandus I.Rohtlaan
24. Karl Väärtmaa 10.kl. füüsika E.Mägi
25. Jelizaveta Timošenko 10.kl. vene keel V.Korb
26. Taavi Liik 10.kl. info-otsimine U.Palmaru
27. Ats Aasmaa 10.kl. keemia M.Sarandi
      Känguru A.Press
28. Mihkel Oselein 10.kl. matemaatika A.Press
29. Mihkel Killo 10.kl. Känguru A.Press
30. Keret Einaste 10.kl. Känguru A.Press
31. Andres Jaanson 11.kl. füüsika E.Mägi
      Eesti-Soome maavõistlus füüsikas  
32. Eero Vaher 11.kl. matemaatika T.Toobal
      matem lahtine võistlus T.Toobal
      füüsika E.Mägi
      füüsika lahtine võistlus E.Mägi
      bioloogia S.Miglai
      geograafia G.Luks
      keemia M.Sarandi
      astronoomia lahtine võistlus  
      rahvusv. bioloogia olümpiaad S.Miglai
      Eesti-Soome maavõistlus füüsikas  
33. Ando Vaan 11.kl. bioloogia S.Miglai
34. Tormi Vahar 11.kl teadustööde konkurss S.Miglai
35. Siim Nõmm 11.kl. vene keel V.Korb
36. Sander Lootus 11.kl inglise keel U.Vetevood
37. Gerli Viikmaa 12.kl. füüsika lahtine võistlus E.Mägi
      füüsika E.Mägi
      matemaatika lahtine v. A.Press
      matemaatika A.Press
      inglise keel T.Hendrikson
      Eesti-Soome maavõistlus füüsikas  
38. Rauno Siinmaa 12.kl. matemaatika lahtine v. A.Press
      matemaatika A.Press
      füüsika lahtine võistlus E.Mägi
      füüsika E.Mägi
      rahvusv. matemaatika
võistlus "Balti tee"
      rahvusv. matemaatikaolümpiaad  
      Eesti-Soome maavõistlus füüsikas  
39. Marianna Rõbinskaja 12.kl. vene keel V.Perelõgin
40. Kristiina Štõkova 12.kl. emakeel M.Kanniste
41. Fred Andero Kobolt 12.kl. ajalugu G.Kannus

Uudised