• Pärnu Koidula Gümnaasium
  • Tartu Ülikool
  • Oxfordi Ülikool
Previous Next

Sisseastumiskatsed gümnaasiumisse: katsetele/vestlusele registreerimine kooli kodulehel alates 05. veebruarist 2018 kuni 10. aprillini 2018.
Reedel, 13. aprillil 2018. a  kell 14.00 matemaatika-füüsika õppesuunal testid matemaatikas ja füüsikas.
“4-5” ja “5” õppijatele vestlus reedel 13. aprillil kell 14.00.
Laupäeval, 14. aprillil 2018. a kell 10.00 reaal-, loodus-, Euroopa ja ettevõtlussuunal testid matemaatikas, inglise keeles ja eesti keeles.
Ilma konkursita võtame vastu linna/maakonna aineolümpiaadide tublimad.  Ainevõistlustel, konkurssidel osalenud ja hea õppeedukusega õpilased saavad lisapunkte.
NB! Katsetele kaasa võtta isikut tõendav dokument, kirjutusvahend, mitteprogrammeritav taskuarvuti (mobiili kasutamine pole lubatud), 9. klassi hinneteleht (eKooli väljatrükk).

Ajalehte Koidula Press annab välja kooli meediaring, mille liikmeskonna tuumiku moodustavad meediahuvilised noored.

Meediaringi teiseks väljundiks on ka tegutsev kooliraadio KGFM.

Koidula Pressi toimetus 2017/2018:

Maarja Basihhina
Kirke Stina Karin

Meediaringi juhendab õpetaja Reelika Lume. Meediaring võtab õpilasi vastu kogu õppeaasta jooksul.

Koidula Pressi koduleht (nüüdsest Koidulapress.wordpress.com)

Koidula Press Facebookis

getacro.gif