• Oxfordi Ülikool
  • Pärnu Koidula Gümnaasium
  • Tartu Ülikool
Previous Next

XX Koidulauliku konkrusi tulemused 12. detsember 2016

Konkursi „Koidulauliku valgel“ PEAPREEMIA
I koht   Laura-Maria Jõgi (11.klass) Kuressaare Gümnaasium , õpetaja Merle Rekaya

Noorem vanuseaste 5.-9.klass

I koht Uku Pokk (9.klass)  Saare maakond Orisaare Gümnaasium, õpetaja Maret Aadram
II koht Helemeel Assmann (9.klass), Lääne-VirumAa Võsu Kool, juhendaja Maire Vendt
III koht Eero Lõhmus (6.klass) Tarvastu Gümnaasium, õpetaja Romet Koser

Vanem vanuseaste 10.-11. klass

I koht  Laura-Maria Jõgi (11.klass) Kuressaare Gümnaasium , õpetaja Merle Rekaya
II koht Diana Drobot (11.klass) Kohtla-Järve Järve gümnaasium, õpetaja Ilme Hallik
III koht Jessica Agneta Kari (11.klass) Tallinna 32.Keskkool, õpetaja EvaKalbus

Koidula kooli eripreemia        

Kert Johan Sommer (5.klass) Pärnu Mai Kool, õpetaja Inga Kukk
Reena Roos (9.klass) Läänemaa, Oru Kool, õpetaja Anita Arst
Kristiina Köster (11.klass) Läänemaa Ühisgümnaasium, õpetaja Monika Undo

Koidula muuseumi eripreemia

Kadi Tihane (8.klass) Aravete Keskkool, Järva maakond, õpetaja Janne Palu
Anette Pärn (9.klass) Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium, õpetaja Krista Nõmmik
Liisa Pajula (11.klass) Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, õpetaja Elma Künnapas
Auris Aleksandrov (12.klass) Kilingi-Nõmme Gümnaasium, õpetaja Ly Kuningas

 

XIX vabariiklik noorte etlejate konkursi „Koidulauliku valgel“ tulemused 12. detsember 2015

Noorem vanuseaste

I koht – Kristjan Häggblom (8.kl) –Tarvastu Gümnaasium, õpetaja Romet Koser

II koht – Raina Kolk (5.kl) Kuressaare Vanalinna Kool, õpetaja Kadi Tänav

III koht – Heleriin Lass (9.kl) Viimsi Keskkool , õpetaja Külli Täht

Vanem vanuseaste

I koht – Laura Lillepuu (10.kl) Vinni-Pajusti Gümnaasium, õpetaja Marge Guljavin

II koht – Maarja Mõts (12.kl) August Kitzbergi nim. Gümnaasium, õpetaja Maire Kahu

III koht – Ekke Kaarel Rand (12.kl) Saaremaa Ühisgümnaasium, õpetaja Rita Ilves

Koidula kooli eripreemia

Marili Hendrikson (10.kl) Türi Ühisgümnaasium, õpetaja Averonika Beekmann

Sten Leinasaar (11.kl) Nõo Reaalgümnaasium, õpetaja Rita Ilves

Koidula muuseumi eripreemia

Jasmiin Üpraus (8.kl) Pärnu Vabakool, õpetaja Ott Kilusk

Lisbet Raedov (10.kl) Pärnu Koidula Gümnaasium, õpetaja Helle Marttila

Kerttu Teppe (10.kl) Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, õpetaja Ilme Hallik

Mattias Härm (5. kl) Tallinna 32. Keskkool, õpetaja Eva Kalbus

Siim Pärss (6.kl) Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, õpetaja Ülla Toomjärv

Mariis Fuchs (7.kl) Tsirguliina Keskkool, õpetaja Ülle Vihm

Merca eripreemia

Jonathan Astmäe (5.kl) Tartu Tamme Kool, Tiia Niiduviir

Natalija Golubenko (10.kl) Valga Gümnaasium, õpetaja Ene Sõstar

Konkursi „Koidulauliku valgel“ PEAPREEMIA

Kristjan Häggblom (8.kl) –Tarvastu Gümnaasium, õpetaja Romet Koser

Võistlust hindasid:

Elmar Trink – Koidula muuseumi juhataja

Katrin Nielsen – näitleja, Viljandi Kultuuriakadeemia õppejõud

Merle Jääger “Merca”– luuletaja

Virve Laube – Pärnu LV Hariduse- ja kultuuriosakonna üldhariduse spetsialist

Ille Rohtlaan – Pärnu Koidula Gümnaasiumi õppejuhataja
XVII vabariikliku noorte etlejate konkursi „Koidulauliku valgel" tulemused 12. detsember 2013

Noorem vanuseaste

I koht – Uku Pokk (6.kl.) – Orissaare Gümnaasium, õpetaja Maret Aardam
II koht – Aurelia Elenora Kristjohann (5.kl.) – Halliste Põhikool, õpetaja Anneli Merila
III koht – Triin Lillsoo (7.kl.) – Kehra Gümnaasium, õpetaja Anne Tammaru
eripreemia – Uku Pokk (6.kl.) – Orissaare Gümnaasium, õpetaja Maret Aardam
eripreemia – Emilie Kirsi (8.kl.) – Jõõpre Põhikool, õpetaja Helle Kirsi

Vanem vanuseaste

I koht – Maarja Kivisild (12.kl.) – Tapa Gümnaasium, õpetaja Sirje Sell
II koht – Kristin Kurvits (12.kl.) – Saaremaa Ühisgümnaasium, õpetaja Sirje Kreisman
III koht – Rasmus Koroljov (12.kl.) – Tsirguliina Keskkool, õpetaja Ülle Vihm
eripreemia – Joonas Praks (11.kl.) – Tallinna Prantsuse Lütseum, õpetaja Kaie Klettenberg
eripreemia – Miina Arop (12.kl.) – Pärnu Ühisgümnaasium, õpetaja Elga Raadik

Koidula kooli eripreemia

Giancarlo Delfino (9.kl.) – Tallinna Inglise Kolledž, õpetaja Evelin Luik
Kai-Riin Tomera (11.kl.) – Keila kool, õpetajad Hurmi Väljamäe, Kai Kulbok
Koidula muuseumi eripreemia
Cevor Tikerpuu (6.kl.) – Uuemõisa Lasteaed – Algkool, õpetaja Ene Küünarpuu
Rasmus Koroljov (12.kl.) - Tsirguliina Keskkool, õpetaja Ülle Vihm

Konkursi „Koidulauliku valgel" PEAPREEMIA

Maarja Kivisild (12.kl.) – Tapa Gümnaasium, õpetaja Sirje Sell

Võistlust hindasid:

Elmar Trink – Koidula muuseumi kuraator
Katrin Nielsen – näitleja, Viljandi Kultuuriakadeemia õppejõud
Leelo Tungal – luuletaja
Virve Laube – Pärnu LV Hariduse- ja kultuuriosakonna üldhariduse spetsialist
Ille Rohtlaan – Pärnu Koidula Gümnaasiumi õppejuht
XVIII vabariiklik noorte etlejate konkursi „Koidulauliku valgel“ tulemused 12. detsember 2014

Noorem vanuseaste

I koht – Emilie Kirsi (9.kl) – Jõõpre kool, õpetaja Helle Kirsi

II koht – Kirke Aer (8.kl.) – Vanalinna Hariduskolleegium, õpetaja Krista Nõmmik

III koht – Jonna Kubu (9.kl.) – Kolga kool, õpetaja Terje Varul

Vanem vanuseaste

I koht –Andreas Unt (11.kl.) – Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, õpetaja Urve Parveots

II koht –

III koht –

Koidula kooli eripreemia

Emilie Kirsi (9.kl) – Jõõpre kool, õpetaja Helle Kirsi

Lisette Rosenberg (10.kl.) – Vinni Pajusti Gümnaasium, õpetaja Marge Guljavin

Koidula muuseumi eripreemia

Kevin Köster (5.kl.) – Ala Põhikool, õpetaja Kaidi Kuškis

Ivo Urb (5.kl) – Tallinna Ühisgümnaasium, õpetaja Lily Pärtlas

Contra eripreemia

Uku Pokk (7.kl) – Orissaare Gümnaasium, õpetaja Maret Aardam

Jonna Kubu (9.kl.) – Kolga kool, õpetaja Terje Varul

Taavi Teevet (11.kl) – Orissaare Gümnaasium, õpetaja Maret Aardam

Konkursi „Koidulauliku valgel“ PEAPREEMIA

Emilie Kirsi (9.kl) – Jõõpre kool, õpetaja Helle Kirsi

Võistlust hindasid:

Elmar Trink – Koidula muuseumi juhataja

Katrin Nielsen – näitleja, Viljandi Kultuuriakadeemia õppejõud

Margus Konnula luuletajanimega Contra – luuletaja

Virve Laube – Pärnu LV Hariduse- ja kultuuriosakonna üldhariduse spetsialist

Ille Rohtlaan – Pärnu Koidula Gümnaasiumi õppejuhataja
Järeltöö toimub neljapäeval kell 15.30 auditooriumis!
Registreerimine lõppeb teisipäeval
  kell 20.00.
Base Data
Kasutaja andmed
Palun täida õpilase andmed!
Järeltöö aine
Palun täida andmed, mis aines soovid järeltöö teha!







Security

captcha
Powered by BreezingForms

Uudised